Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Powrót Smoka Kresu to pierwszy tom bestsellerowej serii Frigiel i Fluffy, której akcja toczy się w uniwersum Minecrafta. We Francji zostały dotychczas wydane 4 tomy, które od momentu premiery utrzymują się na szczycie list amazona, a ich sprzedaż osiągała nakłady w wysokości 400 tysięcy egzemplarzy. Prawa do powieści zostały sprzedane do Hiszpanii, Włoch, Portugalii i Rosji. Seria doczekała się również rozszerzenia w postaci prequela.

To książka, w której młodzi czytelnicy odkryją ekscytujący świat przygód, fantastyki i minecrafta:

W wiosce Lanniel święto trwa w najlepsze, gdy nagle nad dachami domów zjawia się ogromny czarny smok. Ernald, dziadek Frigiela, postanawia ruszyć do walki z potworem. Tuż przed tym powierza chłopcu tajemniczą czarną skrzynię, każąc chłopakowi obiecać, że zaniesie ją jego przyjacielowi Valmarowi do miasta Puaba. Frigiel wpada w wir nieoczekiwanej przygody – wyrusza w drogę, nie mając pojęcia, że niesie ze sobą jeden z najbardziej poszukiwanych przedmiotów na świecie, którego pożąda straszny mag Askar. Ten zaś zbiegł niedawno z więzienia w Odległych Lądach…


Jesienią ukaże się tom drugi przygód Frigiela i Fluffy’ego: Wieźniowie Netheru.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-8151-262-6
  • Tłumacz: Magdalena Łachacz
  • Artysta: Thomas Frick
  • Redaktorzy: Agata Styczeń, Aleksandra Żdan, Justyna Mrowiec, Marcin Fabijański, Marta Kruszyńska, Tomasz Zajbt
  • Wydawca: Bonobo
  • Spis treści
Frigiel "Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Frigiel i Fluffy»
Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu
Frigiel i Fluffy. Więźniowie Netheru
Frigiel i Fluffy. Las Varogg
-5%
Bogna Fronczek
28 maja 2020

Książkę czyta się szybko, bo fabuła i sama historia są proste, a jak wiadomo siła tkwi właśnie w prostocie :-) Mój chłopiec, który do fanów książek raczej nie należy, jest zachwycony tą książeczką! Całość uzupełniają dodatkowo przyciągające oko ilustracje. Wszystko na ogromny plus! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę