Maralunga

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Maralunga
Maralunga
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Maralunga
Maralunga
Audiobook
Czyta Flou Taker
35,90  25,85 
Szczegóły
Opis książki

Mati jest projektantką po Uczelni Artystycznej. Jej życie jest zwyczajne. Mieszka w domu pozostawionym przez ojca, pracuje. Pewnego dnia dostaje telefon od Alexa, dziennikarza, którego spotkała przed laty na jednym z plenerów. Zachwycił się wtedy jej fotografiami, za które dostała spore wynagrodzenie. Widzieli się krótko, ale coś między nimi zaiskrzyło. Tym razem ograniczeni czasem piszą wspólnie książkę. Uczucie, które między nimi powstaje wplata się w pisaną przez nich powieść. „Uzgadniają” w niej własne poglądy i odkrywają zasady, na których ich związek ma szanse przetrwać i się rozwinąć.

Lekka historia napisana z pewnym dystansem. Sporo w niej zwrotów akcji i niezwykłych wydarzeń, rozgrywających się w większości na kempingu „Maralunga” we Włoszech. Napięcie i emocje przeplatają się tu z namiętnością, ciepłem i serdecznością oraz pozytywnym nastawieniem do rzeczywistości.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 23 lipca 2021
Flou Taker "Maralunga" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Maralunga
Audiobook
Czyta Flou Taker
35,90  25,85 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora