3 książki za 35 oszczędź od 50%

Cappuccino

Tekst
Autor:
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Znasz to uczucie, kiedy zadowolona z siebie i swoich osiągnięć w życiu myślisz: «jakaż jestem super» . Idziesz przez świat podśpiewując tanecznym krokiem, kiedy nagle słyszysz głośny huk. Odwracasz się i widzisz, jak wszystko to, co przez długie lata swojego życia pieczołowicie zbudowałaś właśnie i rozbija się na milion drobnych kawałeczków?…I jedyny komentarz, na który jesteś w stanie się zdobyć to: «Ale, ale….ale jak to?»

Po pierwszej lawinie rozpaczy nadchodzi wtedy pytanie: «I co teraz?» Zaczniesz budować wszystko od początku z miliona zebranych kawałków, czy może odwrócisz się na pięcie i odjedziesz, aby zacząć budować wszystko od początku?

Cappuccino to zabawna historia o rzeczywistości i marzeniach, o miłości i cierpieniu, o wielkim świecie, który tak naprawdę jest jedną małą wioską i o tym, co tak naprawdę w życiu liczy się najbardziej…… Ale jak to w każdym życiu bywa…w każdej historii nie obejdzie się również bez elementów grozy…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Rozmiar: 230 str. 5 ilustracji
Fia Foss "Cappuccino" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв