Pomyśl tylko życzenie. Tom II. Oliwier i tropikiTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ciąg dalszy mentalnych podróży znanej nam z pierwszego tomu Anki Rawickiej.


 Od czasu ostatnich podróży minęły ponad dwa lata i sporo zmieniło się w  życiu nastolatki. W jej szkole pojawia się nowy uczeń – tajemniczy,  intrygujący i świetnie zbudowany Oliwier. Anka stawia sobie za cel  nawiązać bliższą znajomość z przybyszem. Jednak czy dziewczyna zdobędzie  zainteresowanie niebieskookiego przystojniaka?


 Bogata w doświadczenia z poprzednich wędrówek, wciela się w nowe  postacie, poznaje ich życie, stawia czoła ich rozterkom i bierze udział w  odkrywaniu licznych tajemnic rodzinnych, jednocześnie odwiedzając  kolejne miejsca – tym razem bardziej egzotyczne - Afrykę, Malediwy i  Meksyk.


Autorka kolejny raz zabiera nas w świat mentalnych podróży Ani  Rawickiej. Zapewniam, że i tym razem niesamowite przygody bohaterki  pochłoną Was bez reszty. Serdecznie polecam!


 Sylwia Stawska

 kobiecerecenzje365.blogspot.com


 Ewa Zienkiewicz jest z wykształcenia architektem, a z zamiłowania  pisarką. W swoich książkach nawiązuje do własnych doświadczeń w zawodzie  nauczycielki, urzędniczki, projektantki, a także do podróży po krajach  Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
Ewa Zienkiewicz "Pomyśl tylko życzenie. Tom II. Oliwier i tropiki" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę