Władcy czasuAudio

0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Władcy czasu
E-book
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku „Cisza białego miasta”.


Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. ""Władcy czasu"" to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w ""Ciszy białego miasta"". To ostatni tom przepełnionej baskijską kulturą i tradycją fenomenalnej serii.


Vitoria, rok 2019. Nieznany autor, ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilzaz, publikuje powieść historyczną ""Władcy czasu"". Jej akcja osadzona jest w średniowiecznej Vitorii, powieść natychmiast podobija serca czytelników.


Vitoria, rok 1192. Legendarny hrabia don Vela po dwóch latach nieobecności powraca z niebezpiecznej misji, jaką powierzył mu król Nawarry Sancho IV Mądry. Ze zdumieniem odkrywa, że jego własny brat poślubił jego narzeczoną, inteligentną i ambitną hrabiankę Onnecę de Maestu.


Unai López de Ayala – Kraken – musi rozwiązać zagadkę zabójstw popełnianych zgodnie ze średniowiecznym modus operandi. Wiadomo, że sprawca imituje morderstwa opisane w powieści ""Władcy czasu"": truje jedną z ofiar proszkiem z hiszpańskiej muchy – średniowiecznego odpowiednika viagry, zamurowuje dwie ofiary żywcem, a jedną topi w rzece, zamkniętą w beczce razem z psem, kotem, kogutem i żmiją.


Śledztwo zaprowadzi Krakena do wieży Nograro, ufortyfikowanego donżonu, od tysiąca lat nieprzerwanie zamieszkiwanego przez pierworodnego dziedzica rodu. Unai odkrywa, że jego główny podejrzany cierpi na dysocjacyjne zaburzenie osobowości. Estíbaliz natomiast przeżywa bardzo niebezpieczny romans.


Kraken dowie się również, że powieść ""Władcy czasu"" ma wiele wspólnego z jego własną przeszłością. To odkrycie zmieni życie jego i jego rodziny.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 kwietnia 2021
  • ISBN: 9788328713338
  • Lektor: Adam Bauman
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Eva Garcia Saenz de Urturi "Władcy czasu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Władcy czasu
E-book
39,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę