Układ idealny

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Układ idealny
Układ idealny
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Szybkie motocykle, kuszące ryzyko i uczucie, które stawia wszystko na ostrzu noża


Weronika, zastępczyni szefa ABW, szykuje się do ślubu z Przemkiem. W gorączce weselnych przygotowań nie przestaje myśleć o pracy. Planuje ryzykowną akcję, w której może pomóc tylko jej były, Łukasz. Kiedyś połączyła ich miłość do życia na krawędzi. Nic się nie zmieniło - oboje nadal lubią ryzyko.


Loki specjalizuje się w pracy pod przykrywką. Ma zinfiltrować gang motocyklowy Braci Peruna, który prawdopodobnie zajmuje się handlem ludźmi. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki na jego drodze nie staje Ewa, córka szefa gangu.


Za samo zbliżenie się do niej grozi śmierć. Zresztą jest obiecana komuś innemu. Czasem jednak uczucie uderza nagle jak błyskawica Peruna. I nie ma już odwrotu.


__


Emilia Szelest, pisarka rodzinnie i zawodowo związana z Sanokiem. Miłośniczka hokeja, motocykli i życia na pełnych obrotach. Zadebiutowała jako autorka opowiadań fanfiction, szczególną popularność przyniosły jej książki udostępniane w serwisach internetowych. Jak sama twierdzi, łatwiej jej powstrzymać potrzebę jedzenia niż pisania. Swoją pierwszą powieścią powieścią "Niebezpieczna gra" podbiła serca czytelników.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 marca 2020
  • ISBN: 978-83-66520-80-6
  • Lektor: Marta Markowicz
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Emilia Szelest "Układ idealny" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Układ idealny
E-book
29,90 
Hipolit Adamik
16 kwietnia 2020

Super kontynuacja, podobała mi się nawet bardziej niż pierwsza część. Po «Układ idealny» sięgnąłem po dość długiej przerwie od części pierwszej, dlatego sporo informacji dotyczących bohaterów wyleciało mi z głowy. Nie mogę jednak powiedzieć, że przeszkadzało to w połapaniu się w wydarzeniach części drugiej, bo autor zadbał o cały szereg nowych postaci. W tej części jest także dużo bardziej dynamiczna akcja, a mniej skupienia na wątku romantycznym. Świetna lektura, na pewno sięgnę po kolejną część.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę