Ciemniejsza strona Greya

Tekst
Autor:E L James
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Ciemniejsza strona Greya
Ciemniejsza strona Greya
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 65,80  52,64 
Ciemniejsza strona Greya
Ciemniejsza strona Greya
Audiobook
31,90  23,61 
Szczegóły
Ciemniejsza strona Greya
Audiobook
31,90  23,61 
Szczegóły
Opis książki

W środku zdjęcia z planu filmowego…

Wydanie filmowe drugiego tomu najlepiej sprzedającej się trylogii ostatniej dekady! Zawiera zdjęcia z planu filmowego opatrzone komentarzem autorki oraz fragment Ciemniejszej strona Greya z perspektywy Christiana!

Młodziutką studentkę Anę Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą.

Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i broni własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają…

Wydanie zawiera fragment Ciemniejszej strona Greya z perspektywy Christiana

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
  • Data powstania: 2017
  • Rozmiar: 560 str. 19 ilustracji
  • ISBN: 978-83-8110-030-4
  • Inne: Monika Wiśniewska
  • Prawa autorskie: Sonia Draga
  • Spis treści
E L James "Ciemniejsza strona Greya" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Ciemniejsza strona Greya
Audiobook
31,90  23,61 
Ciemniejsza strona Greya
Audiobook
от 23,61 
Józefina Klebba
02 marca

Drugą książkę tej trylogii można już nazwać słodką, romantyczną z odrobiną erotycznych wyczynów, które akurat w tej książce schodzą na dalszy plan. Lektura wydawała się czasem banalna i prosta, ale po tym zazwyczaj następowały bardzo interesujące wydarzenia… Nie umiem stwierdzić co ta książka ma w sobie, ale wiem jedno: przyciąga mnie do siebie, kusi – przez co chcę więcej! Druga część podobała mi się nie mniej niż pierwsza. Jestem kobietą i mimo, że uwielbiam dobre historie, to atmosfera i odczucia podczas czytania są dla mnie nie mniej ważne – a tutaj one przeważały nad treścią. Z przyjemnością przeczytam całą serię jeszcze nie jeden raz… :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę