Wyspa wspomnień

Tekst
Z serii: Dziwnowo #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Zatęskniłam za morskim smakiem powietrza, za dobrze znanymi uliczkami. Tutaj przeżyłam najwspanialsze chwile. Na wyspie...”

Pełna niepewności Lilianna wraca do miejsca, które wypełnione jest radosnymi, ale i mrocznymi wspomnieniami z przeszłości. Kiedyś ona i jej dwie przyjaciółki obiecały sobie, że dziesięć lat później ponownie spotkają się na wyspie, która w młodości była ich domem. Dawne miejsca witają kobiety nowymi obietnicami.

W pięknym nadmorskim Dziwnowie spotykają starych przyjaciół, udaje im się także zawrzeć nowe, interesujące znajomości. Wspólnie z przystojnym policjantem i intrygującym prokuratorem wędrują dawnymi ścieżkami, szukają rozwiązania starych, zapomnianych tajemnic. Ale przede wszystkim muszą odnaleźć prawdę o sobie.

Czy i tym razem powrót okaże się nowym początkiem, szansą na miłość i obietnicą spełnienia dawnych marzeń?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 maja 2019
Dorota Milli "Wyspa wspomnień" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Dziwnowo»
Wyspa wspomnień
Dom na wyspie
Sekret wyspy
-5%
Walentyna Domian
19 maja 2020

„Wyspa wspomnień” bardzo mnie wciągnęła. Opowiada historię 3 kobiet, które poznały się już w domu dziecka w dzieciństwie. Panie spotykają się po latach i chcą rozwiązać sprawę kryminalną sprzed lat, pełną niedomówień, w której został zamordowany pewien ksiądz. Powieść pozytywnie mnie zaskoczyła i zaintrygowała, porusza wątki przyjaźni i lojalności. Pełna refleksji i bolesnych nieraz doświadczeń z przeszłości. Wyraziste postacie, intrygująca fabuła i przyjemny wątek romantyczny. Aż zachciało mi się pojechać nad nasz Bałtyk! Tom pierwszy cyklu Dziwnowo jak najbardziej zachęcił mnie aby sięgnąć po kolejną część. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę