Serce jak głaz

Tekst
Z serii: Wyoming Men (PL) #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ren Colter należy do najbogatszych osób w okolicy, ale nie afiszuje się z majątkiem. Zamknięty w sobie i zdystansowany, leczy rany po nieudanym związku. Kiedy pod wpływem impulsu proponuje pomoc nękanej przez stalkera Meredith, w kolejnej sekundzie już żałuje tej decyzji. Ta drobna, śliczna blondynka budzi w nim instynkt opiekuńczy, a przecież po tym, jak porzuciła go narzeczona, Ren postanowił zamienić serce w kamień. Jakby zapomniał, że uczucia rządzą się swoimi prawami i czasami nie ma sensu z nimi walczyć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Diana Palmer "Serce jak głaz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wyoming Men (PL)»
Odzyskane uczucia
Wygrane marzenia
Pozory mylą
-5%
Lena Pelowska
31 lipca 2020

"Przyjemny romans, polecam! :) Książka to typowy romans z porachunkami gangsterskimi w dalekim tle. Historia Renie, który zdradzony przez kobietę zamknął się w sobie i obraził na miłość, oraz o Merrie, dziewczynie, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Pech chciał, że najbezpieczniejsze schronienie Meredith znajduje na ranczu Rena, z czego ten nie jest do końca zadowolony. Pierwsza część toczy się na ranczu i opisuje rozwój wspólnej relacji, druga nabiera tempa, pojawia się bowiem morderca i wszelkiej maści typy spod ciemnej gwiazdy.

Czyta się rewelacyjnie, cały czas coś się dzieje, fabuła w ogóle nie nudzi. Super!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę