3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Magiczny Nowy Jork. Część Pierwsza

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ivory kończy z wyróżnieniem szkołę dla projektantów i szybko dostaje pracę marzeń. Jednak jej kariera w prestiżowej nowojorskiej firmie odzieżowej nie rozwija się pomyślnie. Nie ma mowy o stworzeniu własnej kolekcji, gdy jest się… asystentką asystentki. Przełom nadchodzi, gdy Ivory wkłada na firmowe przyjęcie sukienkę własnego projektu. Zwraca uwagę Curry’ego, właściciela firmy, który od razu docenia jej talent. To szansa na sukces, ale też wyzwanie, by ukryć, że Curry fascynuje ją nie tylko jako świetny szef.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 sierpnia 2019
Diana Palmer "Magiczny Nowy Jork. Część Pierwsza" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Alina Szczepanik
29 maja 2020

Jest to moje kolejne spotkanie z panią Palmer. I kolejny raz się nie zawiodłam :) Między bohaterami czuć chemię, ale oboje mają powody dla których nie chcą się angażować w związek – Ivory pragnie wolności, sławy w świecie mody, a Curry nie ma głowy do związków, gdyż jego matka choruje na raka i musi postawić firmę na nogi…

Podoba mi się fabuła, wątki poboczne, bohaterowie, zakończenie. Polecam fanom autorki i rodzaju :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę