Jak ogień i woda

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Abby pracuje w firmie prawniczej i cieszy się opinią idealnej sekretarki. Zorganizowana i lojalna, jako jedyna ze stoickim spokojem znosi wybuchy szefa. Greyson to skupiony na sobie kobieciarz, szczery do bólu cynik. Sekretarka często go irytuje, jednak na wieść o jej kłopotach to on pierwszy wyciąga do niej pomocną dłoń. Abby chętnie by mu zaufała, ale już raz boleśnie się sparzyła. Niepokoi ją też, że im lepiej poznaje szefa, tym bardziej jest nim zauroczona. Wszystko będzie dobrze, jeśli zachowa dystans, tylko że to przychodzi jej z coraz większym trudem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 czerwca 2020
Diana Palmer "Jak ogień i woda" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Gwiazdy romansu»
Barwy miłości
Sercem, ciałem i duszą
Kochać za dwoje
-5%
Lidia Nejman
01 czerwca

Książka, a właściwie chyba opowiadanie „Jak ogień i woda” spodobało mi się od pierwszych stron. Diana Palmer bez zbędnego przeciągania, którego osobiście bardzo nie lubię, wprowadza w sam środek akcji gdzie od razu widać, że nudzić się przy tej lekturze pewno nie będziemy. Mimo przewidującej fabuły postacie oraz dialogi między nimi odsuwają ten mały minus na boczny tor. My zaś śmiejemy się, wzruszamy, irytujemy, podziwiamy pomysłowość dzieci. Najbardziej chyba ze wszystkich postaci polubiłam starszego Guy’a i młodszych Amy oraz Polk’a. Dzieci łaknęły ciepła rodzinnego domu, stabilizacji oraz pewności, że są kochane. Za to zawsze do łez bawiły mnie potyczki Melody i Emmeta. Tych dwoje jest jak sam tytuł mówi, a nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają. Cóż mogę jeszcze napisać.... polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę