3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Desperado

Tekst
Z serii: Hutton #5
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Cord Romero, były policjant i agent FBI, jest niezrównany w swoim fachu. Teraz musi stanąć twarzą w twarz z bezwzględnym szefem gangu, rekrutującym dzieci do niewolniczej pracy. W niebezpiecznej misji wspiera Corda jego przybrana siostra Maggie. Po latach Cord odkrywa w niej kobietę – niezależną i  niezwykle pociągającą. Maggie chowa jednak w sercu mroczny sekret. Prześladowca także zna jej tajemnicę.

Oszołomieni nagłym uczuciem Cord i Maggie muszą zaufać sobie nawzajem i podjąć grę, w której stawką jest życie i... miłość.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Diana Palmer "Desperado" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Irena Skorupa
25 września 2020

"Desperado" to historia Corda, najemnika, który żyje dla adrenaliny. Codzienne narażanie się na niebezpieczeństwo to dla niego chleb powszedni. Kolejne zlecenie okaże się dla niego wyjątkowo ważne i trudne. Przy okazji spotyka starą znajomą z dzieciństwa, która dziś jest tak samo spełniona zawodowo jak Cord, choć ten pamięta ją jako niesamodzielną i kruchą dziewczynę. Będą musieli współpracować aby pokonać wspólnego wroga. Książkę czytało mi się przyjemnie, aczkolwiek jestem zawiedziona zakończeniem. Mam nadzieję na kontynuację! Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę