Uratować dzieckoTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Hannah Abbott boi się świata. Dręczona lękiem, wiedzie samotne, spokojne życie na przedmieściach Yorkshire. Rzadko wychodzi z domu, a jej jedyną przyjaciółką jest staruszka z sąsiedztwa, Edith. Jednak kiedy naprzeciwko wprowadza się rodzina Masonów, ciche życie Hannah zmienia się na zawsze.  Z zewnątrz Masonowie sprawiają wrażenie rodziny idealnej. Jednak pewnego dnia Hannah widzi, jak April w oknie swojego pokoju wywiesza niepokojący napis, wobec którego sąsiadka nie może pozostać obojętna.  Laura Mason ma dość udawania, że wszystko jest w porządku. Z pozoru ma piękną rodzinę, dobrą pracę i kochającego męża. Ale za zamkniętymi drzwiami nic nie jest tym, czym się wydaje.  HANNAH WIE TYLKO JEDNO NA PEWNO: NIE MOŻE SIĘ JUŻ WIĘCEJ BAĆ.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 czerwca 2021
Denzil, Sarah A. "Uratować dziecko" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Gosia
06 czerwca

Trzymająca w napięciu ksiązka, która wielokrotnie zwodzi czytelnika w poszukiwaniu tych dobrych i złych! Gratka dla fanów autorki i dla osób kochających emocjonalne thrillery psychologiczne!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę