Uratować dziecko

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Hannah Abbott boi się świata. Dręczona lękiem, wiedzie samotne, spokojne życie na przedmieściach Yorkshire. Rzadko wychodzi z domu, a jej jedyną przyjaciółką jest staruszka z sąsiedztwa, Edith. Jednak kiedy naprzeciwko wprowadza się rodzina Masonów, ciche życie Hannah zmienia się na zawsze.  Z zewnątrz Masonowie sprawiają wrażenie rodziny idealnej. Jednak pewnego dnia Hannah widzi, jak April w oknie swojego pokoju wywiesza niepokojący napis, wobec którego sąsiadka nie może pozostać obojętna.  Laura Mason ma dość udawania, że wszystko jest w porządku. Z pozoru ma piękną rodzinę, dobrą pracę i kochającego męża. Ale za zamkniętymi drzwiami nic nie jest tym, czym się wydaje.  HANNAH WIE TYLKO JEDNO NA PEWNO: NIE MOŻE SIĘ JUŻ WIĘCEJ BAĆ.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 czerwca 2021
Denzil, Sarah A. "Uratować dziecko" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Gosia
06 czerwca

Trzymająca w napięciu ksiązka, która wielokrotnie zwodzi czytelnika w poszukiwaniu tych dobrych i złych! Gratka dla fanów autorki i dla osób kochających emocjonalne thrillery psychologiczne!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę