Nieprzejednana Honor

Tekst
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Honor zwykła kończyć to, co zaczęła.

Liga Solarna jest potęgą. Przez wieki reprezentowała dziedzictwo ludzkości i była przewodnikiem dla Diaspory. Mandaryni rządzący obecnie Ligą nie przypominają jednak jej założycieli, słyną z korupcji i gwałtowności. I zdecydowali, że Gwiezdne Imperium Manticore ma zostać zniszczone.

Honor Harrington nosi mundur Royal Manticoran Navy już od pół wieku. Mało kto zna wojnę tak jak ona i mało kto stracił w walkach tylu bliskich i przyjaciół. Mimo to Honor nawołuje do umiarkowania. Nie chce wojny, w której nieuchronnie zginą cywile. Niestety władze Ligi przyjmują strategię, która pozwala nawet na jawne popełnianie zbrodni wojennych.

Honor nie ma wyboru: wyrusza przeciwko Lidze Solarnej i nie ma siły, która byłaby zdolna ją powstrzymać.

Świetnie wyważone międzygwiezdne intrygi, kontrwywiadowcze działania i epickie starcia kosmicznych flot z militarnymi i taktycznymi szczegółami – Weber jak nikt inny potrafi rozwijać bogatą fabułę z postaciami z krwi i kości, sprawiając, że każdy konflikt nabiera ładunku emocjonalnego. -Booklist.

Weber jest jak Tom Clancy literatury SF. Fani mogą się rozkoszować jego najnowszą powieścią. – „Publishers Weekly”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 października 2019
  • ISBN: 9788381887014
  • Tłumacz: Radosław Kot
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
David Weber "Nieprzejednana Honor" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Seria z Honor Harrington»
Za wszelką cenę cz. I
Misja Honor
Nieprzejednana Honor
-5%
Walentyna Zdrojewska
23 grudnia 2019

Wątek Honor wreszcie powrócił do cyklu! W ostatnich latach Weber wprowadzał coraz to nowe postacie i rozwijał ich historie. Naczekałam się na ten tom! Jestem wielką fanką całego uniwersum stworzonego przez pisarza, naprawdę zachwyca mnie jego dokładność w opisach bitew czy nawet zwyczajnych dialogów. Szkoda tylko, że to najprawdopodobniej ostatni tom serii…

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę