FC Barcelona - Więcej niż futbolTekst

MALI MISTRZOWIE
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
FC Barcelona - Więcej niż futbol
FC Barcelona - Więcej niż futbol
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 22,98  18,38 
FC Barcelona - Więcej niż futbol
FC Barcelona - Więcej niż futbol
Audiobook
Czyta Robert Michalak
9,99  7,89 
Szczegóły
Opis książki

"FC Barcelona. Więcej niż futbol" to książka, którą musi mieć każdy fan piłki nożnej! Fascynująca opowieść o wielkim katalońskim klubie piłkarskim. W środku czeka na Was mnóstwo ciekawostek o słynnym stadionie Camp Nou, anegdotki z piłkarskiego świata oraz informacje o legendarnych meczach i szokujących transferach. Poznacie historie wielu dawnych i współczesnych piłkarzy, a także ich trenerów. Przeczytacie o legendarnej rywalizacji z Realem Madryt i kultowych meczach El Clasico.

FC Barcelona to «mes que un club» – więcej niż klub! Dlatego podczas lektury poznacie także Barcelonę jako miasto i centrum Katalonii. Przeczytacie więcej o stosunkach Katalończyków z Królestwem Hiszpanii. Barca od początku istnienia łączy Katalończyków w ich walce o niepodległość, a od pewnego czasu prężnie wspiera akcje charytatywne i niesie pomoc potrzebującym.

To doskonała lektura, by nie tylko poszerzyć wiedzę na temat jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie, ale także inspiracja do walki o marzenia! W ich realizacji nie można zapominać o pracy zespołowej – tylko działając wspólnie można osiągnąć sukces.

Książka Dariusza Tuzimka jest wciągającym zapisem rozmowy ojca z synem. Podsłuchujcie i korzystajcie bez granic!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
Dariusz Tuzimek "FC Barcelona - Więcej niż futbol" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
FC Barcelona - Więcej niż futbol
Audiobook
Czyta Robert Michalak
9,99  7,89 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę