Erotic dreams. Gra nr-1 dla par. Wersja kolorowaPDF

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zalety:


Dzięki grze Erotic dreams Wasze życie erotyczne nabierze blasku.Staniecie się bardziej otwarci na rozmowy o seksie. Będziecie łatwiej wypowiadać się o swoich potrzebach erotycznych.


Dowiecie się, co komu sprawia większą przyjemność Będziecie odkrywać swoje ciała na nowo... świetnie się przy tym bawiąc.


Jaki jest cel gry?


Przede wszystkim jest to dobra zabawa we dwoje oraz dostarczenie sobie niesamowitych doznań, o jakich nawet nie marzyliście.


Co ją wyróżnia spośród wielu?


Macie więcej miejsca na baraszkowanie. Do gry konieczna jest jedynie kostka do gry oraz odpowiednio przygotowane karty z zadaniami.


Nie potrzebujecie żadnej planszy, dzięki czemu macie więcej miejsca na zabawę. Karty można mieć ze sobą zawsze i wszędzie...


Stopień zadania w zależności od nagrzania


Zasady gry zostały tak przygotowane, by w odpowiedni sposób stopniować zadania. Na samym początku wykonuje się te mniej pikantne oraz odpowiada się na pytania. Później dochodzi rozbieranie, a z czasem wykonuje się zadania coraz bardziej erotyczne.


Przygotowanie gry


Do tego by grać należy wydrukować wszystkie karty, powycinać je, oraz przygotować kostkę do grania. Dobrze jest też zaopatrzyć się w kartkę papieru i coś do pisania.


Gra Erotic dreams dostępna jest w dwóch wersjach: kolorowej oraz czarno-białej.


Obie są dostępne w wydawnictwie e-bookowo.pl oraz na stronie Autora: www.erotyczne.nr-1.pl


Nie kupujesz jednej gry, tylko aż kilkanaście.


Zasady gry zostały przygotowane w taki sposób, by były one jak najbardziej elastyczne, dzięki czemu sami możecie je modyfikować. W instrukcji zamieściłem kilkanaście moich pomysłów na zmianę zasad gry. Reguły te możecie odpowiednio łączyć ze sobą. To sprawi, że każda Wasza rozgrywka będzie miała zupełnie inny przebieg.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-61184-46-1
  • Całkowity rozmiar: 6 MB
  • Całkowity liczba stron: 25
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
Dariusz Rutkowski "Erotic dreams. Gra nr-1 dla par. Wersja kolorowa" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę