3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Bunt

Tekst
Z serii: Hajmdal #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Potężny drednot „Hajmdal” zostawia za sobą księżyce Monarchy i przemierza olbrzymie terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego, gdzie w każdym systemie czyha flota nieprzyjaciela. Admirał Nathaniel Kashtaritu podejmuje ryzykowną grę z wrogiem. Stawką jest śmierć albo ocalenie.

Wśród załogi, zmęczonej i zniechęconej, zaczynają się skrywane szepty, tajne spotkania, knowania i intrygi.

Na pokładzie wybucha bunt.

Tymczasem gdzieś w nieznanej przestrzeni, na żyjącym okręcie Khon-Ma, ludzie budzą się z letargu. Próbują zrozumieć, co się stało. Wśród pytań bez odpowiedzi jasne jest tylko jedno. Toch-em umiera.

Jak potoczą się losy Federacji Terrańskiej? Czy Ezra Leahy i jego towarzysze przetrwają nadciągającą burzę?

Kosmos skrywa niezgłębione sekrety.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 września 2019
  • Rozmiar: 310 str. 2 ilustracje
Dariusz Domagalski "Bunt" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Pafnucy Pianka
14 kwietnia 2020

Tom trzeci polskiej sagi science-fiction «Hajmdal» i kolejna świetna książka. W tej części przenosimy się do odległej przyszłości, gdzie ludzie ocaleli po zniszczeniu Ziemi próbują odtworzyć ludzką rasę na nowo. Bardzo podobał mi się motyw międzygalaktycznej gry politycznej w walce o władzę i zróżnicowania gatunków oraz relacji między żyjącymi w kosmosie stworzeniami. Co więcej, mamy sporo militariów, bardzo szczegółowe i dynamiczne opisy walk i ciekawy wątek romantyczny. Niezwykle udana kontynuacja, trzyma poziom. Polecam całą serię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę