Dlaczego, mamo?Audio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Dlaczego, mamo?
Dlaczego, mamo?
E-book
24,90  17,43 
Szczegóły
Opis książki

Nastoletnia ciąża zawsze jest zaskoczeniem. Tak samo było w przypadku Marleny, dla której stan błogosławiony był początkiem zmian. Całe jej życie przewróciło się do góry nogami, kiedy ona starała się walczyć... Ile trudu wymaga wychowanie dziecka dla kogoś, kto sam nim wciąż jest? I jak wiele może znieść nastolatka, której życie nie raczyło oszczędzić?

„Dlaczego, mamo?” to opowieść nie tylko o macierzyństwie, ale także o sprawach z nim związanych, o których na co dzień się nie mówi. Kobieta jest w stanie wiele znieść, ale nie wszystko...

***

„»Dlaczego, mamo?« to powieść potrzebna społeczeństwu. Porusza ważny, choć niestety pomijany temat, z którym Daria Skiba poradziła sobie znakomicie. Polecam bardziej niż gorąco. Musicie to przeczytać, i już!”

Małgorzata Falkowska, pisarka

***

„Ta książka jest do bólu prawdziwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki, idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć...”

Agnieszka Zakrzewska, pisarka

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 marca 2020
  • Czas trwania: 8 godz. 39 min 12 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-171-6
  • Lektor: Lena Schimscheiner
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Daria Skiba "Dlaczego, mamo?" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Dlaczego, mamo?
E-book
24,90  17,43 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę