Jak rozwinąć swoją karierę. O awansach, zarządzaniu i zmianach zawodu

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Rozwijanie własnej kariery można rozumieć na wiele sposobów - może to być osiąganie coraz wyższych stanowisk kierowniczych lub budowanie silnej pozycji eksperta na samodzielnym stanowisku pracy. Z pewnością jest ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem, przynoszącym korzyści finansowe. To również podnoszenie swojego statusu w firmie i we własnej społeczności oraz zwiększanie zadowolenia z pracy. Budowanie kariery jest jednak trudnym zadaniem, gdyż wymaga samoświadomości, konsekwencji i sporej cierpliwości. Trzeba też dobrze przemyśleć swoje działania, jeden błąd bowiem może zniweczyć wieloletnie starania.
Ta książka jest jedną z najważniejszych lektur dla osób, które chcą rozwijać się zawodowo lub zastanawiają się nad podjęciem tego wysiłku. Dzięki niej odpowiesz sobie na pytanie, czy rozpoczęcie starań o awans będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Dowiesz się również, w jaki sposób przygotować siebie do roli menedżera i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Znajdziesz też sporo przydatnych wskazówek dotyczących budowania własnej marki oraz rozwijania pozytywnych relacji z innymi osobami. Wartościową częścią książki są rozdziały poświęcone wyjątkowo stresującej sytuacji: rozpoczynaniu kariery od nowa. Zamieszczono w nich szereg cennych spostrzeżeń na temat poszukiwania nowej pracy, zakładania własnej firmy, a nawet radykalnej zmiany zawodu.
W tej książce między innymi: rozwijanie kwalifikacji niezbędnych, aby otrzymać awans

 budowanie umiejętności zarządzania procesami i ludźmi

 doskonalenie technik komunikowania się i przekonywania innych

 możliwości awansu we własnej firmie i szukanie nowej posady

 przygotowanie się do całkowitej zmiany zawoduNajlepsza kariera? Tylko taka, która przynosi zadowolenie i satysfakcję!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-283-5824-9
  • Lektor: Marcin Popczyński
  • Wydawca: Sensus
Dale Carnegie "Jak rozwinąć swoją karierę. O awansach, zarządzaniu i zmianach zawodu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Walentyna Potocka
03 listopada 2020

Świetny poradnik, dużo wniósł w moje życie i postrzeganie aspektu pracy. Napisany przystępnym językiem, czyta się szybko i przyjemnie. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę