Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

"


Być może znasz osoby, którym się zawsze wiedzie. Są szczęśliwe, żyją dostatnio, realizują się w pracy, która jest ich pasją, a do tego są otoczone przyjaźnią i życzliwością. Wydaje się, że na loterii życia wygrywają los za losem. Jeśli nie zaliczasz się do tych szczęśliwców i często zaznajesz niepowodzeń, mam dla Ciebie świetne wieści: możesz to zmienić! Masz w sobie moc, aby odzyskać własne istnienie. Masz siłę, aby pokonywać przeszkody, wzbogacić swoją egzystencję, osiągnąć harmonię, dobre zdrowie i dobrobyt. Na pewno nie jest za późno, aby poprawić swoją przyszłość i uczynić ją satysfakcjonującą i wspaniałą!
W tej inspirującej książce znajdziesz niezawodne zasady Dale'a Carnegie'ego, dzięki którym - podobnie jak miliony innych ludzi - odzyskasz swoje życie, nauczysz się kierować własnym nastawieniem wobec różnych sytuacji i dowiesz się, w jaki sposób kształtować swoje nawyki. Przekonasz się, że zrównoważenie najważniejszych dziedzin życia jest możliwe, nauczysz się minimalizować stres i zmartwienia, a także przyswoisz sobie zasady zdrowego stylu życia. Poznasz niezawodne techniki skutecznej komunikacji z innymi ludźmi i staniesz się osobą prawdziwie charyzmatyczną! Treści zawarte w tej książce nie są wymysłem teoretyka: to efekt wieloletnich doświadczeń osób, które je zastosowały i zyskały satysfakcjonujące, owocne i ekscytujące życie.
W tej książce znajdziesz: wskazówki, jak sformułować misję i wizję swojego życia

 inspirację do zrównoważenia swojego życia

 techniki rozwijania umiejętności interpersonalnych

 niezawodne sposoby rozwiązywania trudności życiowych

 wskazówki, jak rozwijać swoje umiejętnościŻyj zgodnie ze swoimi najwyższymi wartościami!

"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 stycznia 2020
  • ISBN: 978-83-283-5832-4
  • Lektor: Andrzej Ferenc
  • Wydawca: Sensus
Dale Carnegie "Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę