Piękny gracz

Audio
Z serii: Beautiful Bastard #3
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Piękny gracz
Tekst
Piękny gracz
E-book
27 
Szczegóły
Opis książki

Kujonka-seksbomba, niepoprawny podrywacz oraz kurs chemii nie dla grzecznych studentek.

Po kazaniu nadopiekuńczego brata na temat zaniedbywania życia towarzyskiego i pracoholizmu dwudziestoczteroletnia Hanna Bergstrom postanawia odrobić zadanie domowe: wyjść do ludzi, nawiązywać znajomości i chodzić na randki. A któż lepiej pomoże jej przemienić się w zmysłową seksbombę, niż niezwykle przystojny przyjaciel brata, Will Sumner, biznesmen inwestujący na giełdzie i niepoprawny podrywacz?

Will żyje z ryzyka, lecz co do Hanny ma wątpliwości… dopóki pewnej szalonej nocy jego niewinna uczennica nie wciągnie go do łóżka i nie udzieli lekcji o byciu z kobietą. Tej lekcji nie da się zapomnieć. Hanna odkrywa moc własnej seksualności, a Will musi udowodnić, że jest jedynym mężczyzną, o jakim ona marzy.

"Książki Christiny Lauren prezentują wszystko to, o czym marzy współczesna kobieta. Myślę, że mit księcia na białym koniu został już jakiś czas temu odłożony do lamusa za sprawą Ryana i Maxa, bohaterów dwóch poprzednich bestsellerowych powieści Christiny Lauren. Teraz dzięki Pięknemu graczowi do tego pełnego testosteronu grona dołącza Will. Drogie panie, ostrzegam! Po lekturze tej powieści wasze nocne fantazje wejdą na wyższy poziom".

Ewa Siwicka

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 10 godz. 46 min 00 sek.
Christina Lauren "Piękny gracz" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Piękny gracz
E-book
27 
Książka należy do serii
«Beautiful Bastard»
Piękny nieznajomy
Piękny gracz
Piękny sekret
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę