Jak lepiej myśleć

Tekst
Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Jak lepiej myśleć
Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 70,80  56,64 
Jak lepiej myśleć
Audio
Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Audiobook
37,90  27,67 
Szczegóły
Opis książki

Znawczyni ludzkiej natury – Christel Petitcollin – powraca z kontynuacją bestsellerowego poradnika Jak mniej myśleć! Po lekturze książki Jak mniej myśleć zapewne wiesz już, że zaliczasz się do kręgu osób analizujących bez końca. Zdajesz też sobie sprawę, że nadwydajność mentalna jest twoim atutem, a fantastyczny umysł – narzędziem do samodoskonalenia. Tylko jak optymalnie wykorzystać to, co siedzi w twojej głowie? Nikt nie wie lepiej od ciebie, jak potężne jest to wyzwanie! Książka Jak lepiej myśleć, będąca rozwinięciem i uzupełnieniem pierwszej części poradnika, pozwala wreszcie rozwiać dręczące cię wątpliwości. Autorka napisała ją w reakcji na liczne prośby czytelników, którzy domagali się dodatkowych wyjaśnień i odpowiedzi na konkretne pytania. Dzięki temu czytelnik ma wrażenie, że bierze udział w prywatnej rozmowie z terapeutką. Jak lepiej myśleć to zbiór przydatnych wskazówek dla osób nadwydajnych mentalnie i analizujących bez końca dotyczących codziennego życia w społeczeństwie. Jeśli potrzebujesz porady, jak odnaleźć spokój na płaszczyźnie zawodowej, w relacjach z najbliższymi oraz w miłości, koniecznie sięgnij po tę książkę! Dzięki niej jeszcze lepiej zrozumiesz siebie i innych, rozwiniesz i pokochasz swoją niezwykłą osobowość, a także nauczysz się organizować otoczenie tak, aby czuć się w nim jak najbezpieczniej. W książce Jak mniej myśleć autorka pomaga czytelnikowi znaleźć jego miejsce w świecie, a w Jak lepiej myśleć wskazuje, jak odnaleźć w tym świecie szczęście i spełnienie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 października 2019
  • ISBN: 9788366380271
  • Tłumacz: Krystyna Arustowicz
  • Wydawca: Wydawnictwo JK (Aha, Feeria)
  • Spis treści
Christel Petitcollin "Jak lepiej myśleć" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Audiobook
37,90  27,67 

Osoby, które czytają tę książkę, przeczytały również

Marta Ciesielska
25 lutego 2020

To druga książka Petitcollina, którą przeczytałem i nie jest gorsza od poprzedniej (ta, w której autor powiedział, jak nie zawracać sobie głowy niepotrzebnymi myślami). Nawiasem mówiąc, polecam przeczytać tę książkę po pierwszej, w przeciwnym razie nie wszystko będzie jasne.

Jeśli jesteś nadwrażliwy i często wstydzisz się swoich uczuć, cierpisz z powodu nadmiaru emocji, ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym lekarstwem! Autor zwraca się bezpośrednio do czytelnika, stwierdzając, że nie jest sam i może otrzymać niezbędną pomoc tu i teraz. To bardzo inspirujące!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę