Przypadek czy przeznaczenie?

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Leandro Sanchez jest zaskoczony, że dziewczyna, z którą właśnie chciał zerwać, urządza w jego domu przyjęcie zaręczynowe. Rozgniewany wyrzuca wszystkich gości, a gdy po chwili przyjeżdża spóźniony kurier z pierścionkiem zaręczynowym, Leandro przeżywa kolejny szok. Kurierem jest Abigaile Christe, jego była kochanka, jedyna kobieta, którą naprawdę pokochał, lecz niestety okazała się oszustką. Poruszony jej widokiem, chce jej dać drugą szansę, ale teraz to ona już nie chce z nim rozmawiać…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Cathy Williams "Przypadek czy przeznaczenie?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Pogoda na miłość
Umowa z księciem
Serce Sycylijczyka
-5%
Ewa Kobylanska
31 lipca 2020

"Przypadek czy przeznaczenie?" to ciepły, dobrze napisany romans drugiej szansy dla pary, której wspólny czas został skrócony przez kłamstwa i oszustwa. Związek Leandro i Abby rozpadł się z powodu zazdrosnej, zgorzkniałej siostry. Po okrutnym porzuceniu Abby dowiedziała się, że jest w ciąży jednak postanowiła nie obciążać Leandro informacją o tym, że spodziewają się dziecka. Gdy Leandro dowiaduje się o swoim synu, jest więcej niż chętny ponownie zaryzykować z Abigail. Ale czy naprawdę mogą znaleźć prawdziwe porozumienie i pokochać się na nowo, aby stworzyć rodzinę?

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę