Pałac Północy

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Pałac Północy
Pałac Północy
Audiobook
Czyta Piotr Fronczewski
Szczegóły
Opis książki

Kalkuta, rok 1932. Szesnastoletni Ben szykuje się wraz ze swymi przyjaciółmi do opuszczenia sierocińca St.Patrick's, w którym się wychował. W dniu pożegnalnej imprezy szkolnej poznaje swoją rówieśniczkę Sheere. W Pałacu Północy, siedzibie tajnego stowarzyszenia założonego przez Bena i jego przyjaciół, dziewczyna opowiada tragiczną historię swej rodziny. Członkowie stowarzyszenia postanawiają pomóc Sheere w odnalezieniu legendarnego domu, ponoć wybudowanego w Kalkucie przez jej ojca. Ben i jego przyjaciele nie zdają sobie sprawy, że natrafili właśnie na trop jednej z najpotworniejszych tajemnic Kalkuty. Płonący pociąg, dworzec widmo, ognista zjawa to tylko część elementów makabrycznej układanki. Z pozoru prosta misja niebawem okazuje się śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7758-034-9
  • Tłumacz: Carlos Marrodan Casas, Katarzyna Okrasko
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Carlos Ruiz Záfon "Pałac Północy" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pałac Północy
Niedostępna w sklepie
Czyta Piotr Fronczewski
Marzena Kucińska
22 listopada

Ta książka posiada wszystko, czego potrzeba nawet najwybredniejszemu czytelnikowi! Pochłonęłam ją w jeden wieczór, co prawda siedziałam do trzeciej w nocy i czytałam ale nie mogłam się od niej oderwać. I jaka ogarnęła mnie rozpacz gdy doszłam już do ostatniej kartki powieści, że to już koniec jak i samym zakończeniem.... Kolejny raz przekonałam się, że Zafon to pisarz, który niewątpliwie ma wyjątkowy dar. Polecam każdemu!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę