Mroczna prawda

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kiedy student uniwersytetu w Oksfordzie oskarża jednego z wykładowców o napaść seksualną, inspektor Adam Fawley i jego zespół uznają, że powtarza się stary schemat. Okazuje się,że bardzo się mylą. 

Tym razem napastnikiem jest kobieta – gwiazda i duma całego wydziału, zaś ofiara to student – niemal dwumetrowy były zawodnik rugby.

Wkrótce inspektor Fawley i jego zespół zaczynają wyścig z czasem w poszukiwaniu prawdy. Nie zdają sobie jednak sprawy, że ktoś ich obserwuje. Ktoś, kto planuje wyłączyć Fawleya z obiegu na dobre…. 


Niesamowicie gęsta atmosfera...  I co za zakończenie! 

Fiona Barton, autorka Wdowy

Nieoczekiwane zwroty akcji i zagadka, która sprawi, że nie odłożysz tej książki aż do finału!

„Daily Mail”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 czerwca 2021
Cara Hunter "Mroczna prawda" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Detektyw Adam Fawley»
Kto chce ich śmierci?
Kto je porwał?
Mroczna prawda
-5%
Honorata Jamroży
22 czerwca

„Mroczna prawda” to moja pierwsza książka Cary Hunter i już teraz wiem, że nie ostatnia. „Mroczna prawda” to piąty tom serii o inspektorze Fawleyu, jednak każdą część można czytać oddzielnie, a dla osób, które po raz pierwszy zetknęły się z twórczością autorki, sporym udogodnieniem jest opis głównych bohaterów. A samą książkę, czytało mi się bardzo dobrze. Pochłonęłam ją dosłownie w dwa dni. Fabuła wciąga i do ostatniej strony nie wiadomo kto tak naprawdę jest winny i, jaki ma motyw. Bohaterowie zostali wykreowani w bardzo dobry sposób. Autorka ma fajny lekki styl, dzięki któremu książkę czyta się bardzo szybko. Bardzo podobało mi się to jak z pozoru różne sprawy, na końcu mają wspólny finał.

zaczytanalala
17 czerwca

Książka, która trzyma w napięciu aż do ostatnich stron. Przy rozwiązywaniu zagadki trzeba się na prawdę nieźle nagłowić, a wskazanie winnego wcale nie jest takie łatwe. Zdecydowanie godna polecenia :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę