Złota klatka

Tekst
Z serii: Faye #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Złota klatka
Złota klatka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,98  55,98 
Złota klatka
Audio
Złota klatka
Audiobook
Czyta Joanna Jeżewska
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Pierwsza część nowej serii królowej szwedzkiego kryminału.

Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.

Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory.

„Złota klatka” to trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście.

CAMILLA LÄCKBERG należy do najbardziej poczytnych pisarek w Szwecji. Składająca się z dziesięciu pozycji seria powieści kryminalnych z Fjällbacki sprzedała się w dwudziestu dwóch milionach egzemplarzy w sześćdziesięciu krajach. Camilla Läckberg odnosi również sukcesy jako bizneswoman, jest współzałożycielką spółki inwestycyjnej Invest In Her, działającej na rzecz kobiecej przedsiębiorczości i równości płci.

W skład serii o Fjällbace wchodzą książki: Księżniczka z lodu; Kaznodzieja; Kamieniarz; Ofiara losu; Niemiecki bękart; Syrenka; Latarnik; Fabrykantka aniołków; Pogromca lwów; Czarownica.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 310 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 9788381430265
  • Tłumacz: Inga Sawicka
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Camilla Lackberg "Złota klatka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Złota klatka
Audiobook
Czyta Joanna Jeżewska
34,99 
Książka należy do serii
«Thriller psychologiczny»
Z zimnym sercem
Srebrne skrzydła
Lipcowe dziewczyny
-5%
Amanda Krol
31 marca 2020

Nowa książka Camili Lackberg to thriller psychologiczny i jednocześnie nowa seria pisarki. Akcja dzieje się w Sztokholmie, ale mamy nawiązanie do Fijalbacki, ponieważ główna bohaterka pochodzi z tego miasta. Nowa bohaterka serii jest z jednej strony niezależna, bezkompromisowa, mroczna, ale z drugiej niestety bardzo uległa i naiwna. Czytałam różne opinie na temat tej książki, ponieważ autorka faktycznie stworzyła coś zupełnie innego. Pokazuje nam historię z innej perspektywy. Ja jednak uważam, że powieść jest naprawdę dobra, świetnie się ją czyta, przeczytałam ją za jednym zamachem. Zdecydowanie warto dać jej szansę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę