Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pakiet: Złota klatka\/Srebrne skrzydła
Pakiet: Złota klatka\/Srebrne skrzydła
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 114,98  91,98 
Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła
Audio
Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła
Audiobook
59,99 
Szczegóły
Opis książki

"ZŁOTA KLATKA"

Trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście.

Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić… Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.

Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory.

"SREBRNE SKRZYDŁA"

Kobieca zemsta jest piękna i brutalna.

Po zakończeniu toksycznego związku Faye zbudowała sobie nowe życie za granicą, były mąż Jack odbywa karę więzienia, a firma Revenge odnosi sukcesy i właśnie ma wejść na rynek amerykański. Kobieta już myślała, że najgorsze ma za sobą, tymczasem jej egzystencja zostaje ponownie zagrożona. Ktoś usiłuje przejąć jej firmę i Faye musi wrócić do Sztokholmu. Z pomocą kilku innych kobiet walczy o uratowanie swego majątku, siebie i swoich najbliższych.

CAMILLA LÄCKBERG należy do najbardziej poczytnych pisarek w Szwecji. Składająca się z dziesięciu pozycji seria powieści kryminalnych z Fjällbacki sprzedała się w dwudziestu dwóch milionach egzemplarzy w sześćdziesięciu krajach. Camilla Läckberg odnosi również sukcesy jako bizneswoman, jest współzałożycielką spółki inwestycyjnej Invest In Her, działającej na rzecz kobiecej przedsiębiorczości i równości płci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 listopada 2020
  • ISBN: 9788381438377
  • Tłumacz: Inga Sawicka
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Camilla Lackberg "Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pakiet: Złota klatka\/Srebrne skrzydła
Audiobook
59,99 
Renata Hodes
19 stycznia 2021

"Złota klatka" oraz jej kontynuacja – "Srebrne skrzydła”, to historia Faye oraz jej skomplikowanym życiu miłosnym i rodzinnym. O ile "Złota klatka” była w moim odczuciu bardzo dobra, to już "Srebrne skrzydła” okazały się rewelacyjne, zupełnie inne klimatem od swojej poprzedniczki. Druga część ociera się o literacki kunszt i pokazuje Camillę Läckberg w jej najlepszym wydaniu. Fantastyczny, psychologiczny kryminał. Polecam obie części.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę