Psychologia sprzedaży

Tekst
Podnieś sprzedaż szybciej i łatwiej, niż kiedykolwiek uznawałeś za możliwe
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Psychologia sprzedaży
Psychologia sprzedaży
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,80  59,84 
Psychologia sprzedaży
Audio
Psychologia sprzedaży
Audiobook
Czyta Tomasz Kućma
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Naucz się sprzedawać — i to dobrze — od najlepszych ludzi w branży


Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w  historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca, który na poważnie myśli o karierze.


Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku, że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie, prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone, najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.


W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i  techniki sprzedaży, w  tym warsztatowe „działania do przećwiczenia”. Nie ma prostszej ani bardziej bezpośredniej metody sukcesu. Po prostu zrób, co radzi Tracy, a  zobaczysz, co stanie się z twoją sprzedażą.O AUTORZE


Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców i  trenerów z technik sprzedaży. Osobiście przeszkolił ponad 500 tysięcy handlowców na całym świecie. Z jego treningów korzystają ludzie w  prawie każdej branży i osiągają dzięki temu znakomite rezultaty. Tracy napisał 36 książek i wyprodukował ponad 300 programów treningowych audio oraz wideo. Prowadzi inspirujące szkolenia i seminaria w  dziedzinach takich jak sprzedaż, zarządzanie, przywództwo i osobista produktywność. Jego najgłośniejsze bestsellery to: Focal Point, Goals!, Create Your Own Future oraz Million Dollar Habits.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 09 marca 2019
Brian Tracy "Psychologia sprzedaży" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Psychologia sprzedaży
Audiobook
Czyta Tomasz Kućma
34,90  25,48 
Malwina Pogoda
16 marca 2020

Brian Tracy to dla mnie prawdziwy autorytet w dziale sprzedaży i niezwykle inspirująca postać w sferze rozwoju osobistego. Mówca, milioner, trener, autor wielu bestsellerów i bardzo doświadczony handlowiec. Myślę, że dla wszystkich osób związanych nawet w małym stopniu ze sprzedażą jego książki to pozycje obowiązkowe, mnóstwo bardzo cennych rad i metod sprzedaży, doskonale wytłumaczone techniki handlu i psychologia klienta. Książka motywator i podstawowy podręcznik sprzedawców!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę