Przemiana. Jak sprawić, by reszta twojego życia była jeszcze lepsza

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Perspektywa zmian jest z jednej strony ekscytująca, z drugiej strony budzi pewne obawy. Ale to właśnie one stanowią klucz do sukcesu, bogactwa i prawdziwej satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. W Przemianie Brian Tracy pokazuje, jak dosłownie stworzyć siebie na nowo – odkreślić przeszłość grubą kreską i zacząć od nowa budować karierę i życie, o którym zawsze marzyłeś.

Ta książka podpowie ci, jak:

•    zrozumieć, co jest dla ciebie naprawdę ważne,

•    przejąć kontrolę nad swoją karierą – raz na zawsze!,

•    znaleźć wymarzoną pracę,

•    zmienić nieoczekiwane, pozornie negatywne zdarzenia w możliwości rozwoju,

•    podnieść swoje zdolności zarobkowe

•    nabrać pewności siebie i podejmować ryzyko oraz stanowcze kroki, które mogą przynieść prawdziwe korzyści.

Cieszący się międzynarodowym uznaniem ekspert psychologii sukcesu, Brian Tracy, pomógł tysiącom ludzi w stworzeniu nowego ja – tak jak sam ciągle tworzył siebie na nowo, dzięki czemu doszedł do olśniewających rezultatów w swoim życiu i karierze. Przedstawiona w książce siedmiostopniowa metoda Tracy’ego da ci przede wszystkim pewność siebie, potrzebną, by tak jak on spojrzeć śmiało w przyszłość, podejmować ryzyko i stworzyć dla siebie inspirujące nowe życie.

W naszym stale zmieniającym się świecie sukces i prawdziwe szczęście znajdą tylko ci, którzy nie tylko potrafią się zmienić, ale opanują tę umiejętność do perfekcji i staną się mistrzami zmian.

Jak pisze Tracy, dysponujesz jedyną w swoim rodzaju mieszanką talentu, wiedzy, umiejętności, doświadczenia i ambicji. Kiedy odkryjesz swoje wyjątkowe zdolności, droga do nowego życia stanie przed tobą otworem. Przedstawia sprawdzony siedmiostopniowy proces, który możesz wykorzystać w każdym wieku i na każdym etapie, aby świadomie wykreować pozytywne zmiany w twoim życiu. Te siedem kluczowych kroków to:

•    Ponowna ocena - kiedy i w jaki sposób możesz spojrzeć z dystansu na wszystko, co ma wpływ na twoje życie.

•    Ponowne przemyślenie -  nauka zadawania właściwych pytań, dotyczących danej sytuacji.

•    Reorganizacja - usprawnienie każdego aspektu życia zawodowego i osobistego, by osiągnąć maksymalną efektywność.

•     Restrukturyzacja - gospodarowanie swoim czasem, energią, pieniędzmi i innymi zasobami, tak by przeznaczyć je na realizację priorytetów.

•    Przeprojektowanie - uproszczenie wszystkich procesów i delegowanie zadań

•    Tworzenie siebie na nowo – co zrobiłbyś inaczej, gdybyś mógł (lub musiał) zacząć życie i karierę od zera?

•    Odzyskiwanie kontroli. Uświadom sobie, że to ty i tylko ty masz kontrolę nad swoim życiem i przeznaczeniem. Ta kontrola nie jest ciężarem, przeciwnie – to największy dar, który pomoże ci odmienić życie.

***

Brian Tracy jest jednym z czołowych specjalistów amerykańskich w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, uznany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego wygłasza prelekcje i prowadzi seminaria dla 300 tysięcy osób rocznie. Ponad 500 firm na całym świecie korzystało z jego wykładów. Autor licznych bestsellerów, twórca programów treningowych, multimedialnych systemów szkoleniowych z zakresu doskonalenia osobowości, technik sprzedaży, zarządzania oraz planowania strategicznego.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 września 2019
  • ISBN: 978-83-8087-867-9
  • Tłumacz: Agnieszka Sobolewska
  • Wydawca: MT Biznes
  • Spis treści
Brian Tracy "Przemiana. Jak sprawić, by reszta twojego życia była jeszcze lepsza" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Joanna Rudzki
11 sierpnia 2020

Briana Tracy'ego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Międzynarodowej sławy ekspert do spraw psychologii sukcesu wydaje książki, które zachęcają do zmiany, motywują i co najważniejsze – podpowiadają jak danej zmiany dokonać. W tej lekturze, Tracy przedstawia budującą pewność siebie, siedmiostopniową metodę, która uświadamia czytelnikowi jego niesamowity dar – kontrolę nad własnym życiem. Wiele osób odbiera tę swobodę jako brzemię, ale autor udowadnia, że jest to ogromny przywilej, z którego nie wszyscy korzystają. Książka jest przystępna, dostosowana do różnorodności odbiorców, intryguje już od samego początku, napełnia dobrą energią i daje pozytywnego kopa. Mogę ze szczerego serca polecić książkę «Przemiana. Jak sprawić, by reszta twojego życia była jeszcze lepsza».

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę