Przywództwo

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Urodzeni liderzy należą do rzadkości. Co zatem sprawia, że człowiek staje się przywódcą i źródłem inspiracji dla innych?

Specjalista od zagadnień związanych z dążeniem do sukcesu, Brian Tracy, pomógł tysiącom ludzi stać się wyjątkowymi liderami, a teraz ujawnia w tej zwięzłej, ale bardzo treściwej książce, jak można:

pozyskiwać zaufanie ludzi i cieszyć się ich lojalnością,  budzić w organizacji poczucie celu,  myśleć strategicznie i mieć w głowie ogólny obraz sytuacji,  przekształcać trudności w okazje do wykorzystania,  podejmować właściwe ryzyko,  jasno mówić o celach i strategiach oraz zdobywać poparcie dla nich,  tworzyć zwycięskie zespoły,  pomagać zwykłym ludziom w osiąganiu nadzwyczajnych wyników,  pielęgnować wartościowe relacje i wykorzystywać prawo wzajemności,  stać się naturalnym kandydatem na przywódcę, który poprowadzi organizację do zwycięstwa.  Wybitne przywództwo jest umiejętnością, której można się nauczyć. Ta niezastąpiona, mała książeczka, wypełniona po brzegi opisami wypróbowanych metod, pomoże ci odblokować twój potencjał przywódcy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-7746-851-7
  • Lektor: Robert Michalak
  • Wydawca: MT Biznes
Brian Tracy "Przywództwo" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę