Основной контент книги Zakłamana historia powstania Tom IV – Raporty oficerów AK: to się skończy katastrofą
Tekst

0+

Zakłamana historia powstania Tom IV – Raporty oficerów AK: to się skończy katastrofą

Niedostępne w sprzedaży

O książce

Powojenna Polska mogła być inna. Nie musiało dojść do niewyobrażalnej katastrofy, jaką było powstanie warszawskie. Niestety, dowódcy Armii Krajowej nie wyciągnęli wniosków z dokumentów, które przedstawiali im najbliżsi współpracownicy: szef wywiadu Komendy Głównej AK ppłk Marian Drobik, szef III Oddziału Komendy Głównej AK płk Jan Rzepecki czy wielu innych polityków i oficerów, którzy byli w okupowanej Polsce i w Londynie.

Prezentowane w książce materiały świadczą też o tym, jak rząd w Londynie i władze w kraju oszukiwały się nawzajem ze szkodą dla sprawy polskiej na arenie międzynarodowej, a przede wszystkim dla Polaków.

Niech więc dokumenty przemówią. Raporty i memoriały oficerów AK są wielkim oskarżeniem tych, którzy podjęli decyzję o wybuchu powstania.

Zaloguj się, aby ocenić książkę i dodać recenzję
Książka Paweł Dybicz, Józef Stępień «Zakłamana historia powstania Tom IV – Raporty oficerów AK: to się skończy katastrofą» — pobierz w formacie fb2, txt, epub, pdf lub czytaj online. Zostaw komentarze i recenzje, głosuj na ulubione.
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data wydania na Litres:
19 września 2023
ISBN:
978-83-64407-49-9
Właściciel praw:
OSDW Azymut
Format pobierania:
Tekst, format audio dostępny
Средний рейтинг 4,7 на основе 29 оценок
Audio
Средний рейтинг 4,2 на основе 999 оценок
Szkic
Средний рейтинг 4,9 на основе 168 оценок
Tekst
Средний рейтинг 5 на основе 280 оценок
Tekst
Средний рейтинг 4,9 на основе 197 оценок
Audio
Средний рейтинг 4,8 на основе 708 оценок
Audio
Средний рейтинг 4,8 на основе 5203 оценок
Tekst, format audio dostępny
Средний рейтинг 4,7 на основе 1806 оценок
Tekst, format audio dostępny
Средний рейтинг 5 на основе 37 оценок
Tekst
Средний рейтинг 4,9 на основе 142 оценок