Ciemniejsza strona Greya

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W środku zdjęcia z planu filmowego…

Wydanie filmowe drugiego tomu najlepiej sprzedającej się trylogii ostatniej dekady! Zawiera zdjęcia z planu filmowego opatrzone komentarzem autorki oraz fragment Ciemniejszej strona Greya z perspektywy Christiana!

Młodziutką studentkę Anę Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą.

Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i broni własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają…

Wydanie zawiera fragment Ciemniejszej strona Greya z perspektywy Christiana

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
18+
Data dodania do LitRes:
17 lutego 2021
Data powstania:
2017
Rozmiar:
560 str. 19 ilustracji
ISBN:
978-83-8110-030-4
Inne:
Monika Wiśniewska
Prawa autorskie:
Sonia Draga
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
E. L. James "Ciemniejsza strona Greya" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 1

Сначала популярные
Józefina Klebba

Drugą książkę tej trylogii można już nazwać słodką, romantyczną z odrobiną erotycznych wyczynów, które akurat w tej książce schodzą na dalszy plan. Lektura wydawała się czasem banalna i prosta, ale po tym zazwyczaj następowały bardzo interesujące wydarzenia… Nie umiem stwierdzić co ta książka ma w sobie, ale wiem jedno: przyciąga mnie do siebie, kusi – przez co chcę więcej! Druga część podobała mi się nie mniej niż pierwsza. Jestem kobietą i mimo, że uwielbiam dobre historie, to atmosfera i odczucia podczas czytania są dla mnie nie mniej ważne – a tutaj one przeważały nad treścią. Z przyjemnością przeczytam całą serię jeszcze nie jeden raz… :-)

Оставьте отзыв