Nasz dom płonie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Tej poruszającej powieści długo nie zapomnisz! Zaskakująca i pełna emocji historia o skomplikowanych relacjach i sile rodzinnych więzi.


To tylko nastoletni wybryk. Chociaż Kip wypił na imprezie trochę za dużo i spowodował wypadek samochodowy, wydaje się, że ujdzie mu to na sucho. Jednak nagle umiera jego przyrodnia siostra. Tamtego dnia Chrissy jechała razem z bratem, więc policja szybko łączy fakty, ale Kip zarzeka się, że to wszystko wyglądało inaczej. Czy wzajemne oskarżenia sprawią, że rodzina rozsypie się na kawałki?

Wstrząsająca i głęboka opowieść. – „Kirkus Reviews”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 sierpnia 2019
Bonnie Kistler "Nasz dom płonie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Tamara Niezgoda
13 kwietnia 2020

Po lekturze powieści «Nasz dom płonie» jestem skłonna powiedzieć, że jest to jedna z najpiękniejszych książek jakie czytałam. Zajmująca i poruszająca opowieść o rodzinie i o wypadku, który zmienił jej losy na dobre. Lektura nie pozostawia obojętnym po przeczytaniu, zdecydowanie skłaniająca do myślenia i dająca spojrzeć na relacje międzyludzkie z innej perspektywy. Bardzo wczułam się w emocje bohaterów w obliczu trudności, ich losy śledziłam z zapartym tchem i ciężko było mi się oderwać od książki. Zdecydowanie polecam, warto sięgnąć po tę książkę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę