Hashimoto. Twoje cztery pory rokuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Hashimoto. Twoje cztery pory roku
Hashimoto. Twoje cztery pory roku
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 73,80  59,04 
Hashimoto. Twoje cztery pory roku
Audio
Hashimoto. Twoje cztery pory roku
Audiobook
Czyta Olga Paszkowska
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Dziś pragnę Cię zaprosić w podróż przez cztery pory roku. Być może zainspiruje Cię ona do zrobienia czegoś dobrego dla siebie, a Twoje życie stanie się lepsze.

Obserwuj naturę i działaj zgodnie z jej rytmem. Zmiany wprowadzaj krok po kroku, dostosowując się do otoczenia. Matka natura wskaże Ci i nauczy Cię cyklicznych przeobrażeń, tak jak modyfikuje każdą z czterech pór roku: wiosnę, lato, jesień i zimę. W trakcie każdej z nich Twój organizm działa inaczej, inne są Twoje nastroje, potrzeby, odczucia i energia.

Jeśli jesteś gotowa na zmiany, podejmij wyzwanie, które pozwoli Ci ułożyć krok po kroku Twoją własną trasę do uzdrowienia. Przygotowałam dla Ciebie drogowskazy, które podpowiedzą Ci, w którą stronę podążać, by poprawić zdrowie i samopoczucie. Dzięki temu będziesz żyć pełnią radości, miłości i spokoju.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2020
  • ISBN: 9788381774857
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Beata Abramczyk "Hashimoto. Twoje cztery pory roku" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Hashimoto. Twoje cztery pory roku
Audiobook
Czyta Olga Paszkowska
39,90 
Emilia Mallak
12 listopada 2020

Jedna z lepszych książek na temat Hashimoto jakie czytałam. Autorka nie powtarza schematów poprzednich autorów, nie wyjaśnia szczegółowo czym jest Hashimoto, zachęca za to do poznawania samego siebie zgodnie z rytmem natury, co przynosi ulgę w tym, ale także wielu innych schorzeniach. Podpowiada jak dostosować naszą codzienność krok po kroku aby zmiany zachodzące w organizmie w trakcie różnych sezonów były stopniowe i łagodne. Wiele wyniosłam z tej lektury, bardzo pozytywny i mądry poradnik. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę