Terenowa Apteczka ZiołowaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

To nie   tylko książka, ale stworzone z pasją narzędzie przetrwania. Skondensowana,   praktyczna wiedza o roślinach, które mogą pomóc nam w terenie. Autor radzi,   czym zastąpić podstawowe medykamenty, gdy jesteśmy w lesie, na działce czy w   parku i nie mamy przy sobie apteczki. Bezcenna wiedza dla survivalowców i   preppersów, ale także dla miłośników grilla biegania oraz rodzinnych   spacerów. ToolBook zawiera: video-prezentacje, błyskawiczne przepisy na   lekarstwa, papier doskonale nadający się do suszenia roślin, linijkę (cm i   cal), Obudź w sobie narodową zapobiegliwość i zaradność. Tylko przygotowani   przetrwają!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 11 marca 2019
Bartosz Jemiola "Terenowa Apteczka Ziołowa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
P
19 czerwca, 17:29Paula Sobanska

"Terenowa Apteczka Ziołowa" to rewelacyjna publikacja dla wszystkich łaknących wiedzy płynącej od matki natury. Dowiedziałam się dzięki niej nie tylko wielu przydatnych informacji na temat roślin powszechnie występujących w Polsce, ale także o ich właściwościach leczniczych gdy pod ręką akurat nie ma apteczki. Okazuje się, że można ją zastąpić pewnymi roślinami, które powszechnie oferuje nam natura. Poradnik jest napisany prostym językiem i konkretnie opowiada o temacie zadanym w tytule. Uważam, że wiedza tego typu może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie, czy to na grillu ze znajomymi w ogrodzie czy na wakacjach z rodziną w górach. Porady są praktyczne i łatwe w wykonaniu. Zdecydowanie polecam poradnik Pana Jemioły.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków