Wyspa miłościTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Sir Robert Westbury jest ojcem dwóch córek. Jedna z nich olśniewa urodą, druga zaś jest rezolutna. Między siostrami toczą się nieustanne stroje, w których starsza Lidia zazwyczaj ustępuje młodszej i urodziwej Helozie. Ojciec faworyzuje Heloizie, dla której planuje świetlana przyszłość u boku hrabiego. Lidia zaś jest odpowiedzialna za pilnowanie spraw domowych i czuje się wykorzystywana przez ojca, któremu musi stale usługiwać i opiekować się swoją młodszą siostrą .W rodzinie pojawia się zamożny hrabia, który planuje poślubić Heloizę. Wszyscy udają się w podróż do Nowego Jorku. W trakcie podróży Lidia i hrabia znajdują wspólny język, co nie podoba się Heloizie, która staje się zazdrosna. Co więcej dochodzi do wypadku na morzu. U wybrzeży Hawajów przyjdzie wszystkim walczyć o życie na wzburzonych wodach. Czy uczucie między piękna siostrą a hrabia przetrwa? Czy przyjaźń między drugą siostrą a hrabim przerodzi się w coś więcej? Jak zakończy się morska podróż?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 06 listopada 2020
  • ISBN: 9788711770665
  • Tłumacz: Sylwia Chrostowska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Wyspa miłości" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Zwycięstwo markiza - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Z piekła do nieba - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Taniec na krańcach tęczy - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
-5%
Jadwiga Barylska
19 stycznia

Kto z wielbicieli romansów książkowych nie zna Barbary Cartland – niech pierwszy rzuci kamień. Autorka to prawdziwy klasyk gatunkowy, jej historie od lat towarzyszą mi w chwilach relaksu. «Wyspa miłości» to kolejne opowiadanie spod pióra autorki, przy którym bawiłam się doskonale i nawet nie zorientowałam się gdy książka dobiegła końca. Zakazane uczucie i kochankowie ryzykujący wiele by tylko być razem – historia pełna wrażeń i na pewno zostanie doceniona przez wielbicieli romansów. Polecam gorąco i zachęcam do lektury.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę