Wyjątkowa miłośćTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Beztroskie życie młodego i jednego z najzamożniejszych ludzi w Anglii markiza Okehampton płynie pod znakiem uciech i romansów z pięknymi kobietami. Na swojej drodze spotyka wyrafinowaną Yasmin. Ta jest żoną o 40 lat starszego Lorda Catona, nie przeszkadza jej to jednak w prowadzeniu bujnego romansu z markizem. Po jednej z upojnych nocy wyjawia swojemu kochankowi, że jej szanowany i wielce bogaty mąż miał bardzo poważny wylew. Markiz zdumiony zachowaniem swojej kochanki, która nie jest u boku męża przebywającego w ciężkim stanie w Paryżu, nie wie, że to nie koniec niespodzianek, które przygotowała dla niego Yasmin. Wyjawia mu również, że zapewne ciężki stan jej męża spowoduje, że niedługo ten umrze, a wtedy nie będą musieli już być kochankami, a prawdziwym małżeństwem, tym bardziej, że Yasmin spodziewa się dziecka. Ta wiadomość całkowicie zakłóca plan na życie, jaki wymyślił sobie markiz. Przypomina sobie jednak rozmowę ze swoim przyjacielem, przed poznaniem Yasmin, i zaczyna sobie zdawać sprawę, że cały ten pomysł może okazać się najbardziej wyrafinowaną intrygą. Na jego drodze pojawi się piękna Zia oddana do klasztoru, która okaże się być jego przeznaczeniem. Czy uda mu się jednak uwolnić od Yasmin i wyrwać Zię z bram klasztoru?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 06 listopada 2020
  • ISBN: 9788711771006
  • Tłumacz: Ewa Miękina
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Wyjątkowa miłość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Zwycięstwo markiza - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Z piekła do nieba - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Taniec na krańcach tęczy - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
-5%
Zygfryda Chmura
19 stycznia

Po raz kolejny powracam do pewnika gatunkowego – Barbary Cartland. Autorka tym razem zabrała mnie do Anglii z przeszłości i zapewniła doskonałą rozrywkę przy poznawaniu losów młodego i jednego z najzamożniejszych ludzi w Anglii markiza Okehampton. Mężczyzna wkręca się w niecodzienną relację z kobietą, która okaże się dla niego wielkim zaskoczeniem. Dodatkowo na horyzoncie pojawia się intryga i niełatwy wybór. Polecam, fajna książka na relaks.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę