W płomieniach miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary CartlandAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Lord Edgar, znany hulaka i hazardzista, zostaje zmuszony przez swojego starszego brata, księcia Quarrington do dokonania życiowego wyboru: albo ożeni się z bogatą kobietą, albo wyjedzie za granicę i będzie żył z wyznaczonej mu pensji. Zasugerowana przez stryjostwo dziewczyny, przyszła żona ma być wychowaną w Indiach sierotą, która dziedziczy po swoim ojcu wielką fortunę. Jednak opiekunowie nie informują swojej bratanicy, właścicielki olbrzymiej fortuny, o planach związanych z jej osobą, ani nie podają rzeczywistych powodów wizyty w domu księcia. Gdy dziewczyna poznaje prawdę, ogarnia ją ogromne przerażenie. Jest zrażona nieuprzejmością lorda Edgarda i decyduje się na ucieczkę. Książę wyrusza na poszukiwanie Viny, bojąc się o jej los.

Kolejna fascynująca powieść znanej autorki popularnych powieści sentymentalnych. Świetna fabuła, zaskakujące zakończenie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2021
  • ISBN: 9788726194142
  • Tłumacz: Małgorzata Samborska
  • Lektor: Laura Breszka
  • Wydawca: Saga Egmont
Barbara Cartland "W płomieniach miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Rzeka miłości
Teatr miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
W płomieniach miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę