Cud w MeksykuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Orina jest piękna,ognistą i pełna mocy dziewczyną o korzeniach angielsko- amerykańskich. Jej matka Angielka pochodziła z bardzo dobrego domu i gdy zakochała się w Amerykaninie było to nie do zaakceptowania dla jej rodziców. Miłość okazała się jednak silniejsza. Maureli, matka Oriny, wyjechała do Ameryki, gdzie jej mąż, ciężką praca i determinacją osiąga niebywały sukces finansowy. Na świecie pojawia się Orina. Niestety rodzinną sielankę przerywa śmierć matki Oriny. Ojciec pozostaje sam z córką i za namową swojego angielskiego teścia wysyła Orinę na wychowanie i edukacje do Anglii. Ta po powrocie do Ameryki jest już zupełnie inną dziewczyną- piękną i niebywale mądrą. W wyniku wypadku ojciec Oriny również umiera, świat jej wali się do stóp. Wychodzi jednak ze smutku, wtedy w zalotach do niej ustawiają się tłumy młodych mężczyzn. Jeden z nich popełnia z miłości samobójstwo. Jest to początek wyzwania, które stanie przed młodą Orina. Czy uda jej się wytłumaczyć z tego, że była feralnego wieczora z młodym człowiekiem? Czy odzyska wolność? Co wydarzy się podczas podróży do Meksyku?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 grudnia 2020
  • ISBN: 9788711771587
  • Tłumacz: Maria Głowacka
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Barbara Cartland "Cud w Meksyku" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland»
Pachnący kwiat - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Zwycięstwo markiza - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
Z piekła do nieba - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland
-5%
Fabiola Maron
11 stycznia

Niesamowita, zapadająca w pamięć historia pełna emocji. Opowieść o sile miłości oraz przypadkowości życia. Pełna zaskoczeń i ciekawie skonstruowana fabuła, która bardzo wciąga i nie pozwala oderwać się od czytania, a także dostarczająca sporej ilości informacji na temat Meksyku. Serdecznie polecam tę pozycję.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę