Flota AlfaTekst

Z serii: Rebel fleet
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Flota Alfa
Flota Alfa
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,74  50,19 
Flota Alfa
Flota Alfa
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
32,95  23,07 
Szczegóły
Opis książki

Kapitanowi Leo Blake’owi ludzkość zawdzięcza zarówno swoje przetrwanie, jak i obecne kłopoty. Gdy nad Ziemią ze świetlistych wyrw w czasoprzestrzeni wyłaniają się tajemnicze okręty, sławny dowódca zostaje ponownie wezwany do czynnej służby.


Nowo przybyła flota nie jest jednak tym, czym się wydaje, a Blake nie ma pewności, czy dotychczasowi sojusznicy ludzkości są godni zaufania. Każdy błąd może zaś oznaczać potencjalną zagładę życia na naszej planecie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 września 2019
  • Rozmiar: 310 str. 2 ilustracje
B.V. Larson "Flota Alfa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Flota Alfa
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
32,95  23,07 
Książka należy do serii
«Rebel fleet»
Rebel Fleet. Tom 2. Flota Oriona
Flota Alfa
Flota Ziemi
-5%
Lew Stankus
03 lutego 2020

Przeczytałem wszystkie trzy książki z tej serii. Na początku było trochę nudnawo i fabuła rozkręcała się raczej powoli, ale trzecia część już jest mistrzowska! Świetnie zbudowane postacie, konsekwentnie i przemyślanie poprowadzona fabuła.

Książka jest ekscytująca, zabawna, możesz przeczytać ją jednym tchem i chcieć więcej i więcej! Z każdą kolejną częścią serii, Larson rozszerza znaczenie naszej rodzimej planety i jednostkę, którą dowodzi główny bohater. Odchodzi od tendencji które królowały na początku, gdzie występowało wiele ras i galaktyk, na rzecz bardziej „kameralnej” i bliższej nam genetycznie grupy postaci. Mega polecam samego autora, całą serię Rebel Fleet i pozostałe jego dzieła.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę