Świat PostępuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W trzecim tomie cyklu Legion Nieśmiertelnych James McGill zostaje wysłany na misję do kolejnego obcego świata. Ta międzygwiezdna wyprawa różni się od poprzednich pod każdym względem. Tym razem, zamiast wchodzić w konfrontację z prymitywnym społeczeństwem, przyjdzie mu zetknąć się z wysoko rozwiniętą cywilizacją. Tau Ceti, potocznie zwana Światem Postępu, jest handlową stolicą Granicy 921.


McGill jest przekonany, że szczęście uśmiechnęło się do niego. Misja nie zapowiada się na ekscytującą, jednak z pewnością jest intratna. Tau Ceti szczyci się potężnym miastem pokrywającym całą powierzchnię planety i oszałamiająco liczną populacją mieszkańców, dla których liczy się tylko zysk. Jednak w Świecie Postępu źle się dzieje. Imperium słabnie, zbliża się inwazja, a McGill musi zapomnieć o niezobowiązujących przejażdżkach przez życie i śmierć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 grudnia 2020
  • Rozmiar: 430 str. 2 ilustracje
B.V. Larson "Świat Postępu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Legion Nieśmiertelnych»
Świat Stali
Świat Postępu
Świat Pyłu
-5%
Zygfryda Gawronska
24 stycznia

Kolejne moje spotkanie z Larsonem i znowu bardzo udane! «Świat Postępu» prezentuje się świetnie, choć autor naprawdę lubi powielać schemat cech głównego bohatera. Nie przeszkadza mi to jednak, bo doskonale pasuje on do reszty treści. Doskonała rozrywka, która odrywa od rzeczywistości i pozwala się zrelaksować. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę