3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Habbatum

Tekst
Wędrowcy
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Druga część cyklu „Wędrowcy”. Anna budzi się uwięziona w sterylnym pomieszczeniu. Nie wie, gdzie się znajduje i z jakiego powodu jest przetrzymywana. Wie tylko, że uwięziła ją osoba, której ufała - jej nauczycielka Dorothy. Okazuje się ona jedną z plemienia Habbatum, wrogiego wobec ludzi spod znaku Eperu, takich jak Anna i jej ukochany Leo. Dorothy prowadzi skomplikowaną grę i jest podstępną, zdolną do wszystkiego przeciwniczką. Ma swoje porachunki z Leo. Życie Anny narażone jest na niebezpieczeństwo. Czy uda jej się wydostać? Co zrobi Leo, by ją uratować? Czy ich miłość pokona przeszkody? I kim jest Brian? Okaże się wrogiem czy sprzymierzeńcem? Pełna przygód, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o sile miłości i przeznaczenia.


Augusta Docher o sobie:

Mama, żona, córka i siostra. Plastyczka, księgowa, manicurzystka i pisarka.

Ogrodnik, kura domowa i bizneswoman. Polka, Ślązaczka.

Tradycjonalistka modyfikowana.Ale przede wszystkim kobieta z krwi i kości.

Eperu to jej debiut. Wkrótce trzecia część cyklu „Wędrowcy” Astrum

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
"Habbatum" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Irena Winkowska
03 lutego

„Habbatum” to wspaniała powieść, od której ciężko się oderwać. Czyta się ją bardzo szybko. Autorka kończy rozdziały w takich momentach, że ciężko jest się zatrzymać i odłożyć lekturę na później. To niesamowite! „Habbatum” to powieść z gatunku literatury młodzieżowej i fantasy ale jestem pewna, że znajdzie uznanie wśród dojrzałych czytelników. Niekończące się zwroty akcji, nowi bohaterowie, którzy urozmaicają fabułę, emocje wylewające się z każdej możliwej strony, przeróżne tajemnice, które trzeba odkryć i wyjaśnić. Tak to powieść, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę