3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ruscy Narcos

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książka „Ruscy narcos, genesis” różni się od moich poprzednich publikacji z zakresu literatury faktu – w przeciwieństwie choćby do serii „Masa o polskiej mafii” nie jest to ani wywiad-rzeka, ani reportaż, oparty na dokumentach i relacjach różnych osób. Jest to relacja Nazara M., pseudonim Niedźwiedź, napisana językiem bardziej przypominającym powieść niż reportaż śledczy. Początkowo myślałem o formule wywiadu, ale gdy zapoznałem się z historią gangstera zza Buga, wplątanego w wielką awanturę z kartelami kokainowymi, uznałem, że zasługuje ona na epicki rozmach. Taki, który pozwoli czytać „Ruskich narcos, genesis” jak fascynującą książkę sensacyjną.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Artur Górski "Ruscy Narcos" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Bożidar Ciesielski
19 sierpnia 2020

Książka Artura Górskiego prezentuje sylwetkę gangstera mafii z byłego ZSRR w Polsce. Pełne niebezpieczeństw życie, wielkie pieniądze, prawdziwa jazda bez trzymanki. U schyłku swojej «kariery» otrzymuje propozycję od amerykanów, aby pomógł zebrać materiał dowodowy, obciążający kokainowe kartele w Ameryce Południowej. Nazar wprowadza jednak swoje warunki umowy do tego porozumienia. Książkę czyta się szybko i bardzo ciekawie, akcja jest wartka, wciąga i trzyma w napięciu, momentami siedziałam jak na szpilkach. Kolejny dowód na to, że życie mafii dzieje się obok nas, a my żyjemy jakby go nie było. Ciekawie było przeniknąć do tego środowiska na chwilę i zobaczyć z czym mierzą się jego przedstawiciele. Trudno aż uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się naprawdę. Polecam

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę