Mały KsiążęTekst

Przeczytaj fragment
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Mały Książę
Mały książę
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 29,98 23,98
Mały książę
Mały książę
Audiobook
Czyta Maciej Stuhr
19,99 13,99
Szczegóły
Opis książki

Co by było, gdyby dorośli patrzyli na świat oczami dziecka?


Pewien pilot zmuszony jest awaryjnie lądować na Saharze. Tam niespodziewanie spotyka małego człowieczka, który całkowicie odmienia jego życie i patrzenie na świat.

Mały Książę to powieść filozoficzna, pełna głębokich przemyśleń, jednocześnie zachwycająca dziecięcą prostotą. Rozważania Małego Księcia skupiają się na relacjach – miłości, przyjaźni – na odpowiedzialności i na tym, co liczy się w życiu najbardziej.


Seria "Literatura Klasyczna" to zbiór najpiękniejszych dzieł światowej literatury dla dzieci i młodzieży. Piękne, nowoczesne wydanie sprawia, że czytelnicy w każdym wieku z przyjemnością sięgną po lekturę, a piękne ilustracje umilą czytanie i pomogą wyobraźni przenieść się do świata fascynujących historii.


Tytuły zawierają się w kanonie lektur szkoły podstawowej i gimnazjum.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Antoine de Saint-Exupéry "Mały Książę" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Mały książę
Audiobook
Czyta Maciej Stuhr
19,99 13,99
Najlepsza recenzja
D
03 lutego, 17:51Dorota Mielcarek

Niezwykle głęboka i ważna książka. Czy jest to książka dla dzieci? Pewnie tak, ale najlepiej zrozumie jej przesłanie osoba dorosła. I na pewno do tej grupy kierował ją Antoine De Saint-Exupéry. Kiedy raz przeczytasz «Małego Księcia» jestem przekonana, że sięgniesz po niego wielokrotnie w przyszłości.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków