Sok z selera naciowego – sekret Boskiego Lekarza. Naturalny sposób na chroniczne dolegliwości i rewolucja w odżywianiu

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Czcionka:Mniejsze АаWiększe Aa


REDAKCJA: Irena Kloskowska

PROJEKT OKŁADKI: Anetta Piechowska

TŁUMACZENIE: Juliusz Poznański

Wydanie I

BIAŁYSTOK 2019

ISBN 978-83-8171-254-5

Tytuł oryginału: Medical Medium Celery Juice: The Most Powerful Medicine of Our Time Healing Millions Worldwide

CELERY

Copyright © 2019 by Anthony William

Originally published in 2019 by Hay House, Inc.

© Copyright for the Polish edition by Studio Astropsychologii, Białystok 2018 All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part in any form.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych bez pisemnej zgody posiadaczy praw autorskich.

Autor niniejszej pracy oświadcza, że nie należy jej traktować jako zbioru porad medycznych. Zaproponowane techniki nie są formą diagnozy ani leczenia dolegliwości fizycznych, emocjonalnych czy medycznych. Autor pragnie jedynie podzielić się z czytelnikiem informacjami o charakterze ogólnym, niekiedy niepotwierdzonymi, które mogą być częścią poszukiwania równowagi emocjonalnej i duchowej. Autor i wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje stosowania przez czytelnika technik opisanych w książce. Czytelnik powinien skonsultować swój stan zdrowia z lekarzem lub innym profesjonalistą przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie sugestii zawartych w tej książce, rysunku lub płynących z nich wniosków.


Bądź na bieżąco i śledź nasze wydawnictwo na Facebooku.

www.facebook.com/Wydawnictwo.Studio.Astropsychologii


15-762 Białystok

ul. Antoniuk Fabr. 55/24

85 662 92 67 – redakcja

85 654 78 06 – sekretariat

85 653 13 03 – dział handlowy – hurt

85 654 78 35 – www.talizman.pl – detal

strona wydawnictwa: www.studioastro.pl

Więcej informacji znajdziesz na portalu www.psychotronika.pl

Spis treści

Okładka

Karta tytułowa

Karta redakcyjna

DLACZEGO WŁAŚNIE SOK Z SELERA NACIOWEGO?

WŁAŚCIWOŚCI SOKU Z SELERA NACIOWEGO

ULGA W CIERPIENIU

JAK SKUTECZNIE STOSOWAĆ SOK Z SELERA NACIOWEGO

OCZYSZCZANIE ZA POMOCĄ SOKU Z SELERA NACIOWEGO

ODPOWIEDZI NA PYTANIA O LECZENIE I DETOKSYKACJĘ

PLOTKI, OBAWY I MITY

DALSZE WSKAZÓWKI TERAPEUTYCZNE

ALTERNATYWY DLA SOKU Z SELERA NACIOWEGO

RUCH NA RZECZ UZDRAWIANIA

PODZIĘKOWANIA

O AUTORZE

SŁOWA UZNANIA DLA ANTHONY’EGO WILLIAMA

Sok z selera naciowego zalewa świat. To niesamowite, jak Anthony stworzył ten ruch i przywrócił zdrowie niezliczonym osobom na całym świecie.

– Sylvester Stallone

Wiedza Anthony’ego na temat żywności, jej wibracji oraz interakcji z organizmem jest zdumiewająca. Z pełną swobodą i w sposób zrozumiały dla każdego wyjaśnia harmonię bądź dysharmonię związaną z wyborami żywieniowymi. Anthony ma dar. Wyświadcz swojemu ciału przysługę i wylecz się.

– Pharrell Williams, artysta i producent, dwunastokrotny laureat Grammy

Od sześciu miesięcy codziennie rano piję sok z selera naciowego i czuję się wspaniale! Mam dużo więcej energii i lepiej trawię. Teraz nawet podróżuję z wyciskarką, by codziennie móc pić sok z selera naciowego!

– Miranda Kerr, supermodelka o międzynarodowej renomie, założycielka i dyrektor generalny KORA Organics

Anthony odmienił życie bardzo wielu osób dzięki uzdrawiającej mocy soku z selera naciowego.

– Novak Djokovic, tenisista, wielokrotny lider światowych rankingów

Każdy wielki dar idzie w parze z pokorą. Anthony jest skromny. Jego porady, jak wszystkie prawdziwe remedia, są intuicyjne, naturalne i zrównoważone. Jedno z drugim daje potężne i skuteczne połączenie.

– John Donovan, dyrektor generalny AT&T Communications

Anthony to zaufane źródło informacji dla naszej rodziny. Jego praca jest niczym światło latarni morskiej wiodące wielu ku bezpiecznym wodom. Bardzo wiele dla nas znaczy.

– Robert De Niro i Grace Hightower De Niro

Jego praca przeniknięta jest tajemnicą nie z tego świata, jednak to, na co Anthony William rzuca swoje światło – zwłaszcza na sprawy związane z chorobami autoimmunologicznymi – w dużej mierze jest słuszne i prawdziwe. Ponadto zalecane przez niego reguły postępowania są naturalne, przystępne i łatwe do zastosowania.

– Gwyneth Paltrow, laureatka Oscara, autorka bestselleru New York Timesa oraz założycielka i dyrektor generalny GOOP.com

Anthony William prawdziwie poświęcił się rozpowszechnianiu swej wiedzy i doświadczenia, by słowo uzdrowienia dotarło do wszystkich. Jego współczucie i pragnienie dotarcia do możliwie największej liczby osób, by pomóc im w powrocie do zdrowia, są imponujące i inspirujące. Dziś, w świecie ogarniętym obsesją na punkcie leków farmakologicznych, świadomość istnienia alternatywnych rozwiązań, które są naprawdę skuteczne i otwierają nowe możliwości terapeutyczne, jest bardzo pokrzepiająca.

– Liv Tyler, gwiazda serialu Rozpustnice, trylogii Władca Pierścieni i filmu Empire Records

Wiedza Anthony’ego na temat spożywanej przez nas żywności i jej wpływu na nasz organizm oraz ogólnego dobrostanu to dla mnie prawdziwa rewelacja!

– Jenna Dewan, gwiazda World of Dance oraz Step Up

Anthony to wspaniała osoba. Rozpoznał u mnie długotrwałe problemy zdrowotne i wiedział, jakich suplementów potrzebuję; natychmiast poczułam się lepiej.

– Rashida Jones, wyróżniona nagrodą Grammy reżyserka filmu Quincy, producentka i gwiazda serialu Angie Tribeca, gwiazda seriali Parks and Recreation oraz Biuro

Rezonans to potężna rzecz w życiu, podobnie jak wzięcie spraw w swoje ręce. Wspaniały Anthony William, jego książki oraz stworzony przezeń ruch sprawiły, że zabrzmiało we mnie jedno i drugie. Anthony uświadamia nam, że organizm ludzki jest zdolny do niesamowitego samouzdrawiania i bardzo odporny – to bardzo potrzebne przesłanie. Zbyt często oczekuję błyskawicznych rozwiązań, które prowadzą do dalszych problemów. Prawdziwe odżywianie to najlepsza medycyna, zaś Anthony zachęca nas, byśmy zasilali nasz organizm, umysł i ducha szczodrymi darami Natury, byśmy korzystali z medycyny pochodzącej prosto ze Źródła.

– Kerri Walsh Jennings, siatkarka, trzykrotna złota medalistka i jednokrotna brązowa medalistka olimpijska

Anthony to czarodziej w oczach wszystkich nagrywających dla mnie artystów; gdyby był albumem, pobiłby na głowę Thriller. Ma on głębokie, wybitne, wyjątkowe i szokujące zdolności. To luminarz, którego książki pełne są proroctw. Oto przyszłość medycyny.

– Craig Kallman, prezes zarządu i dyrektor wykonawczy Atlantic Records

Stale wracam do książek Anthony’ego, w których znajduję dogłębną wiedzę i przepisy kulinarne, by się energetyzować i poprawiać zdrowie. Będąc zainteresowanym unikalnymi i silnymi właściwościami wszystkich opisywanych przez niego produktów, chętnie rozważam, jak wzbogacić rytuał gotowania i jedzenia, by na co dzień cieszyć się dobrostanem.

– Alexis Bledel, wyróżniona nagrodą Emmy gwiazda seriali Opowieść podręcznej i Kochane kłopoty oraz filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

Książki Anthony’ego są rewolucyjne, ale mimo to praktyczne. Warto poświęcić im czas i uwagę, jeśli należy się do grona osób rozczarowanych ograniczeniami medycyny zachodniej.

– James Van Der Beek, twórca, producent wykonawczy oraz gwiazda seriali What Would Diplo Do? i Pose; oraz Kimberly Van Der Beek, mówczyni i aktywistka

Anthony to wspaniały człowiek. Jestem zafascynowany jego wiedzą, która bardzo mi pomogła. Już sam sok z selera naciowego to prawdziwy przełom!

– Calvin Harris, producent, DJ, zdobywca statuetki Grammy

Jestem bardzo wdzięczna Anthony’emu. Po włączeniu jego protokołu selerowego do porządku dnia codziennego zaobserwowałam znaczącą poprawę stanu zdrowia we wszystkich jego aspektach.

– Debra Messing, wyróżniona nagrodą Emmy gwiazda serialu Will i Grace

Moja rodzina i znajomi korzystają z natchnionego daru uzdrawiania, który posiada Anthony; w zakresie odnowy zdrowia fizycznego i mentalnego dał nam więcej niż jesteśmy w stanie wyrazić słowami.

– Scott Bakula, producent i gwiazdor serialu Agenci NCIS – Nowy Orlean, wyróżniony Złotym Globem gwiazdor seriali Zagubiony w czasie oraz Star Trek: Enterprise

 

Anthony poświęcił życie pomaganiu innym w odnajdywaniu odpowiedzi niezbędnych do prowadzenia możliwie najzdrowszego trybu życia. A sok z selera naciowego to najprostszy sposób na start.

– Courteney Cox, gwiazda seriali Cougar Town – Miasto kocic i Przyjaciele

Anthony jest nie tylko ciepłym i pełnym współczucia uzdrowicielem, jest również autentyczny i dokładny, a do tego ma Boży dar. Jego osoba to w moim życiu prawdziwe błogosławieństwo.

– Naomi Campbell, modelka, aktorka, aktywistka

Anthony dzięki swej rozległej wiedzy i głębokiej intuicji zdemistyfikował nawet najbardziej zawiłe problemy zdrowotne. Wskazał mi prostą drogę do wspaniałego samopoczucia. Jego wskazówki moim zdaniem są niezastąpione.

– Taylor Schilling, gwiazda serialu Orange Is the New Black

Jesteśmy niezwykle wdzięczni Anthony’emu i jego żarliwemu oddaniu szerzeniu wiedzy na temat leczenia za pomocą żywności. Anthony ma wielki dar. Jego zalecenia całkowicie zmieniły nasz punkt widzenia, a w konsekwencji – styl życia. Sam sok z selera naciowego diametralnie odmienił nasze samopoczucie, dlatego już zawsze będzie częścią naszej porannej diety.

– Hunter Mahan, golfista, sześciokrotny zwycięzca PGA Tour

Anthony William odmienia i ratuje życie ludzi na całym świecie dzięki swemu niepowtarzalnemu darowi. Jego nieustające oddanie sprawie i obszerny zasób szczegółowej wiedzy przełamały bariery, które do wielu osób na całym świecie nie dopuszczały rozpaczliwie potrzebnych prawd, jeszcze nie odkrytych przez naukowców i badaczy. Natomiast w wymiarze indywidualnym Anthony pomógł moim córkom i mnie, dając nam skuteczne narzędzia wspomagające zdrowie. Sok z selera naciowego to teraz część naszej codzienności!

– Lisa Rinna, gwiazda seriali Żony Beverly Hills i Dni naszego życia, autorka bestsellerów New York Timesa, projektantka kolekcji Lisa Rinna Collection

Anthony to prawdziwie wspaniałomyślna osoba, posiadająca silną intuicję i rozległą wiedzę na temat zdrowia. Na własne oczy widziałam, jak odmieniał jakość życia innych ludzi.

– Carla Gugino, gwiazda seriali Nawiedzony dom na wzgórzu i Ekipa oraz filmów Watchmen. Strażnicy i Mali Agenci

Od jakiegoś czasu śledzę działania Anthony’ego i zawsze jestem zdumiona (lecz nie zaskoczona) sukcesami ludzi stosujących się do jego protokołów. Przez wiele lat sama się leczyłam, chodząc od lekarza do lekarza i od specjalisty do specjalisty. Anthony to prawdziwy skarb; ufam mu i jego obszernej wiedzy na temat funkcjonowania tarczycy oraz wpływu żywności na organizm. Wysłałam do Anthony’ego mnóstwo znajomych, członków rodziny i fanów, ponieważ głęboko wierzę, że ma wiedzę, której nie posiada żaden lekarz. Jako jego zwolenniczka podążająca ścieżką uzdrowienia mam zaszczyt i przyjemność znać jego i jego prace. Każdy endokrynolog powinien przeczytać jego książkę o tarczycy.

– Marcela Valladolid, kucharka, pisarka, gospodyni programów telewizyjnych

A gdyby tak ktoś tylko cię dotknął i powiedział, co ci dolega? Witaj w świecie uzdrawiających rąk Anthony’ego Williama – współczesnego alchemika, który najprawdopodobniej dzierży klucz do długowieczności. Jego ratująca życie porada wpadła w mój świat niczym uzdrawiający huragan, który zostawił po sobie ścieżkę miłości i światła. Anthony to bez dwóch zdań dziewiąty cud świata.

– Lisa Gregorisch-Dempsey, starszy producent wykonawczy programu Extra

Boży dar uzdrawiania, który otrzymał Anthony William, to istny cud.

– David James Elliott, gwiazdor seriali Impulse, Mad Men, CSI – Kryminalne zagadki Nowego Jorku i (przez dziesięć lat) JAG – Wojskowe Biuro Śledcze oraz filmu Trumbo

Jestem córką lekarza i w rozwiązywaniu nawet najdrobniejszych problemów zawsze polegałam na medycynie zachodniej. Obserwacje Anthony’ego otworzyły mi oczy na uzdrawiającą moc żywności oraz na holistyczne podejście do kwestii zdrowotnych, które może odmienić życie.

– Jenny Mollen, aktorka i autorka bestselleru New York Timesa – I Like You Just the Way I Am

Anthony William to dar dla ludzkości. Jego niesamowita praca pomogła milionom ludzi pokonać problemy zdrowotne, wobec których medycyna konwencjonalna była bezsilna. Jego autentyczna pasja i zaangażowanie w pomoc ludziom są niezrównane. Cieszę się, że mogłam zaprezentować cząstkę jego potężnego przesłania w filmie Heal.

– Kelly Noonan Gores, autorka, reżyserka i producentka filmu dokumentalnego Heal

Anthony William to jedna z tych niewielu osób, które służą swymi zdolnościami innym, by dzięki wykorzystaniu pełni swego potencjału stali się własnymi najlepszymi obrońcami zdrowia. (…) Byłam naocznym świadkiem jego działań, gdy uczestniczyłam w jednym z jego ekscytujących wydarzeń. Trafność jego odczytów można porównać do głosu śpiewaka o idealnej intonacji. Nie to jednak urzekło uczestników, lecz jego współczująca dusza. Anthony William to ktoś, kogo z dumą nazywam teraz przyjacielem. Zaręczam wam, że osoba, której głos słyszycie w podcastach i której słowa wypełniają karty jego bestsellerowych książek, wspiera was tak, jakbyście byli jego bliskimi. To nie pozory! Anthony William jest autentyczny, a przekazywane przez niego informacje są bezcenne, inspirujące i nadzwyczaj potrzebne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

– Debbie Gibson, gwiazda Broadwayu, ikona piosenki

Miałam przyjemność pracować z Anthonym Williamem, gdy przyleciał do Los Angeles i opowiedział swoją historię w Extra. Udzielił fascynującego wywiadu, pozostawiając wśród publiczności ogromny niedosyt (…). Ludzie oszaleli na jego punkcie! Na pierwszy rzut oka widać, jak ciepłą jest osobą i jak wielkie ma serce. Anthony poświęcił życie pomaganiu ludziom dzięki wiedzy otrzymywanej od Ducha, którą dzieli się na kartach swych książek z serii „Boski lekarz” – one potrafią odmienić życie. Nie ma takiego drugiego jak on!

– Sharon Levin, starszy producent programu Extra

Anthony William ma niezwykły dar! Jestem mu dozgonnie wdzięczna za odkrycie przyczyny pierwotnej kilku problemów zdrowotnych, które dokuczały mi od wielu lat. Dzięki jego pomocy z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Anthony jest fantastycznym źródłem wiedzy!

– Morgan Fairchild, aktorka, autorka i mówczyni

W ciągu trzech minut rozmowy Anthony dokładnie określił, co mi dolega! Ten uzdrowiciel naprawdę wie, o czym mówi. Anthony jako boski lekarz posiada unikalne i fascynujące umiejętności.

– lek. med. Alejandro Junger, autor bestsellerów New York Timesa – Clean: Pozbyć się tego, co zbędne przywrócić równowagę odzyskać młodość, Dieta oczyszczająca jelita. Rewolucja zdrowotna Clean Gut i Clean Eats oraz twórca słynnego Clean Program

Dar Anthony’ego uczynił zeń „kanał” dla informacji wyprzedzających współczesną naukę o lata świetlne.

– lek. med. Christiane Northrup, autorka bestsellerów New York Timesa – Sekrety wiecznie młodych kobiet, Lekko, łatwo i przyjemnie

Po lekturze książki Uzdrawianie tarczycy według boskiego lekarza zmieniłem podejście do chorób tarczycy i wzbogaciłem metody ich leczenia, co bardzo pomaga moim pacjentom. Rezultaty są świetne.

– lek. med. Prudence Hall, założyciel i dyrektor medyczny The Hall Center

Jesteśmy bardzo wzruszeni i ubogaceni odkryciem Anthony’ego i Ducha Współczucia, którego uzdrawiająca mądrość dotyka nas poprzez delikatne, genialne i troskliwe zdolności mediumiczne Anthony’ego. Jego książka to naprawdę „mądrość przyszłości”, dlatego już teraz, w cudowny sposób dysponujemy jasnym i precyzyjnym wyjaśnieniem wielu tajemniczych chorób, których pojawienie się w naszych czasach – wskutek manipulowania żywiołami przez ludzi owładniętych żądzą pieniądza – przewidziały starożytne buddyjskie teksty medyczne.

– Robert Thurman, profesor studiów buddyjskich tradycji tybetańskiej w linii Jey Tsong Khapa na Uniwersytecie Columbia, prezes Tibet House US, bestsellerowy autor Love Your Enemies i Inner Revolution oraz gospodarz Bob Thurman Podcast

Anthony William to utalentowany boski lekarz, mający realne i niezbyt radykalne rozwiązania na tajemnicze choroby dotykające ludzi we współczesnym świecie. Mam zaszczyt i przyjemność znać go osobiście. Uważam go za bezcennego autora protokołów terapeutycznych – moich i członków całej mojej rodziny.

– Annabeth Gish, aktorka – Z Archiwum X, Prezydencki poker, Skandal, Mystic Pizza

Anthony William poświęcił życie pomaganiu ludziom za pomocą informacji wywierających na ich życie ogromny wpływ.

– Amanda de Cadenet, założycielka i dyrektor generalny The Conversation i Girlgaze Project oraz autorka It’s Messy i #girlgaze

Uwielbiam Anthony’ego Williama! Moje siostry, Sophia i Laura, podarowały mi jego książkę na urodziny – nie mogłam się od niej oderwać. Boski lekarz pomógł mi dojść do optymalnego stanu zdrowia. Dzięki pracy Anthony’ego zrozumiałam, że wirus Epsteina-Barr pozostały po chorobie z dzieciństwa sabotował moje zdrowie jeszcze wiele lat później. Boski lekarz odmienił moje życie.

– Catherine Bach, aktorka, Żar młodości, The Dukes of Hazzard

Rekonwalescencja po urazie kręgosłupa sprzed kilku lat doprowadziła mnie do stanu stabilnego, ale nadal doświadczałem osłabienia mięśni, zmęczenia układu nerwowego i nadwagi. Pewnego wieczora zadzwonił do mnie przyjaciel i gorąco polecił mi przeczytanie książki Boski lekarz Anthony’ego Williama. Rezonowało ze mną tak wiele informacji w niej zawartych, że niektóre idee zacząłem wcielać w życie, a następnie zapragnąłem spotkać się z Anthonym na konsultacje i udało się. Odczyt był bardzo precyzyjny; przeniósł moje leczenie na niewyobrażalnie głębszy i bogatszy poziom. W zdrowy sposób zrzuciłem zbędne kilogramy, cieszę się jazdą na rowerze i jogą, wróciłem na siłownię, mam stabilny poziom energii i śpię głęboko. Codziennie rano, gdy realizuję swój protokół, mówię: „Dziękuję ci, Anthony, za twój dar uzdrawiania (…). Tak jest!”.

– Robert Wisdom, aktor – Alienista, Prawo ulicy, Flaked, Rosewood, Nashville, Ray

W tym świecie pełnym zamętu, z jego nieustannym zgiełkiem w dziedzinie zdrowia i dobrostanu, polegam na głębokiej autentyczności Anthony’ego. Jego cudowny, prawdziwy dar wznosi się ponad to wszystko – tam zaś panuje niczym niezmącona klarowność.

– Patti Stanger, gospodyni programu Żona dla milionera

W kwestii zdrowia własnego i mojej rodziny polegam na Anthonym Williamie. Nawet gdy lekarze załamują ręce, Anthony zawsze wie, w czym problem i jak go leczyć.

– Chelsea Field, aktorka: Agenci NCIS – Nowy Orlean, Sekrety i kłamstwa, Bez śladu, Ostatni skaut

Anthony William wprowadza do medycyny nowy wymiar, który znacznie poszerza nasze rozumienie siebie i własnego ciała. Jego praca przesuwa granicę możliwości uzdrawiania, któremu zawsze towarzyszy współczucie i miłość.

– Marianne Williamson, autorka bestsellerów „New York Timesa” – Healing the Soul of America, The Age of Miracles i Powrót do miłości

Anthony William to hojny i współczujący przewodnik. Poświęcił życie wspieraniu ludzi na ich ścieżce uzdrowienia.

– Gabrielle Bernstein, autorka bestsellerów New York Timesa – Szczęście to Twój wybór, Możesz czynić cuda

Te informacje DZIAŁAJĄ. To właśnie myślę, gdy myślę o Anthonym Williamie i o tym, czym obdarza świat. Przekonałem się o tym ponad wszelką wątpliwość, gdy zobaczyłem go pracującego z moją starą przyjaciółką, która od wielu lat zmagała się z chorobami, mgłą umysłową i zmęczeniem. Przeszła przez gabinety wielu lekarzy i uzdrowicieli, i stosowała niezliczone protokoły. Nic nie pomagało. Aż w końcu Anthony powiedział jej, że jest to… Rezultaty były zdumiewające. Gorąco polecam jego książki, wykłady i konsultacje. Nie przegap swojej szansy na uzdrowienie!

– Nick Ortner, autor bestsellerów New York Timesa – Metoda opukiwania. Rewolucyjny system na bezstresowe życie i The Tapping Solution for Manifesting Your Greatest Self

Talent ezoteryczny jest niepełny bez czystości moralnej i miłości. Anthony William to boskie połączenie uzdrawiania, talentu i etyki. To prawdziwy uzdrowiciel, który odrabia prace domowe i dzieli się tym ze światem w autentycznej służbie.

– Danielle LaPorte, autorka bestsellerów Mapa pragnień. Holistyczne narzędzie do spełniania marzeń oraz White Hot Truth

Anthony to medyczny jasnowidz i mędrzec. Ma niesamowity dar. Dzięki jego pomocy zdołałam dokładnie określić i usunąć problem zdrowotny, który dręczył mnie od wielu lat.

– Kris Carr, autorka bestsellerów New York Timesa –Sexy soki, Crazy Sexy Kitchen i Crazy Sexy Diet

Dwanaście godzin po otrzymaniu potężnej dawki pewności siebie, mistrzowsko podanej przez Anthony’ego, uporczywe dzwonienie w uszach, które dokuczało mi od roku (…), zaczęło ustępować. Jestem zdumiony, szczęśliwy i wdzięczny za spostrzeżenia na temat pójścia naprzód.

 

– Mike Dooley, autor bestsellera New York Timesa – Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie

Zawsze gdy Anthony William rekomenduje naturalny sposób poprawy stanu zdrowia, jest on skuteczny. Zaobserwowałem to u córki, zaś poprawa była imponująca. Jego podejście polegające na stosowaniu naturalnych składników to skuteczniejsza metoda leczenia.

– Martin D. Shafiroff, doradca finansowy, były zwycięzca rankingu #1 Broker in America organizowanego przez WealthManagement.com oraz rankingu #1 Wealth Advisor organizowanego przez Barron’s

Bezcenne porady Anthony’ego Williama na temat zapobiegania i leczenia chorób wyprzedzają swoją epokę.

– lek. med. Richard Sollazzo, onkolog, hematolog, dietetyk, ekspert strategii przeciwstarzeniowych, autor książki Balance Your Health

Anthony William to Edgar Cayce naszych czasów, czytający ciało z niezwykłą precyzją i wnikliwością. Anthony identyfikuje przyczyny pierwotne chorób, które często zwodzą nawet najbardziej przenikliwych lekarzy i terapeutów medycyny konwencjonalnej i alternatywnej. Praktyczne i dogłębne porady Anthony’ego czynią go jednym z najskuteczniejszych uzdrowicieli XXI wieku.

– Ann Louise Gittleman, autorka bestsellerów New York Timesa, napisała ponad 30 książek na temat zdrowia i uzdrawiania, twórczyni niezwykle popularnego Planu wypłukiwania tłuszczu

Jako hollywoodzka businesswoman wiem, co to wartość. Kilkoro pacjentów Anthony’ego wydało ponad milion dolarów na leczenie „tajemniczych chorób”, aż w końcu trafili na niego.

– Nanci Chambers, gwiazda serialu JAG – Wojskowe Biuro Śledcze, hollywoodzka producentka i przedsiębiorczyni

Anthony przeprowadził odczyt mojego ciała i szczegółowo opisał mi to, co tylko ja mogłam wiedzieć. Ten miły, słodki, zabawny, skromny i wspaniałomyślny mężczyzna – człowiek „nie z tego świata”, niezwykle utalentowany, obdarzony zdolnościami stawiającymi pod znakiem zapytania nasze poglądy na świat – zszokował nawet mnie, medium! To współczesny Edgar Cayce, a jego obecność wśród nas to prawdziwe błogosławieństwo. Anthony William udowadnia, że jesteśmy kimś więcej, niż nam się wydaje.

– Colette Baron-Reid, autorka bestselleru Odważ się na zmiany. Jak pokonać strach przed nieznanym, by osiągnąć spełnienie i gospodyni programu telewizyjnego Messages from Spirit

Każdy fizyk kwantowy powie ci, że istnieją pewne rzeczy we wszechświecie, których jeszcze nie rozumiemy. Głęboko wierzę, że Anthony potrafi nad nimi panować. Posiada on niezwykły dar wykorzystywania najskuteczniejszych metod uzdrawiania.

– Caroline Leavitt, autorka bestsellerów New York Timesa –The Kids’ Family Tree Book, Cruel Beautiful World, Is This Tomorrow i Pictures of You