3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Księżniczka Amelia

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Księżniczka Amelia chce pomóc swojemu czteroletniemu bratankowi Sebastianowi. Odkąd w wypadku zginęli jego rodzice, paparazzi nie ułatwiają dziecku odzyskania poczucia bezpieczeństwa. Amelia jedzie z Sebastianem do Grecji, do Lambisa Evangelosa, ojca chrzestnego chłopca. Czuje, że może liczyć tylko na niego. Chłopiec zawsze był nim zafascynowany O własnych uczuciach wobec Lambisa Amelia woli nie myśleć…


Druga część miniserii.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 lipca 2019
Annie West "Księżniczka Amelia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Antonina Napora
29 maja 2020

To taka piękna historia, o miłości, trosce i emocjach dwóch bardzo wrażliwych ludzi.. ludzi, którzy zasługują na miłość i szczęście, a iskry lecą między nimi, gdy tylko zbliżają się do siebie… Ta powieść jest poruszająca, emocjonalna i bardzo zmysłowa. Pokochałam od razuy Lambis i Amelie, a Seb.. co za wspaniały chłopiec, który będzie wspaniałym Królem! Owszem, wylałam trochę łez, ale też uśmiechałam się, dziękuję Annie West za kolejną historię, która na długo pozostanie ze mną.... niesamowite zakończenie serii.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę