Grzeczna dziewczynkaAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Grzeczna dziewczynka
Tekst
Grzeczna dziewczynka
E-book
29,90  20,93 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Grzeczna dziewczynka to gorzko-zabawna opowieść o pisarce, która pomaga tacie w opiece nad mamą chorą na alzheimera, a nieoczekiwanie spada jej na głowę „Hun” w postaci ekscentrycznej babci. Miranda Dobson, właściwie Mirka Świerk, nie przewidziała też, że jej kolega po piórze wpadnie na szatański pomysł podniesienia sobie statystyk sprzedaży książek. Wciągnie ją w romans, który stanie się medialnym tematem. Czytelnicy żyć będą informacjami o miłości pisarzy, a Miranda postanowi za pomocą seksu zapomnieć o swoich rodzinnych problemach…

Jednak jak to w życiu, nic nie jest proste. Większość spraw wymyka się bohaterom spod kontroli, powoduje szereg nieoczekiwanych zwrotów akcji, wywołując niejednokrotnie uśmiech, ale także łzy. A w powietrzu będzie się unosić zapach najróżniejszych ziół, którymi babcia spróbuje odczarować życie Mirandy.

Grzeczna dziewczynka to z jednej strony zabawna historia pisarki i jej osobistego „Huna”, z drugiej smutna opowieść o odchodzeniu i starości.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2020
  • ISBN: 9788381775311
  • Lektor: Gabriela Całun
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Anna Sakowicz "Grzeczna dziewczynka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Grzeczna dziewczynka
E-book
29,90  20,93 
Malwina Lasek
11 stycznia

“Grzeczna dziewczynka” to obyczajowa powieść, w której autorka porusza ważne kwestie, przykładowo temat opieki na osobami chorymi, który zęsto jest tabu. To jednak niezwykle ważne było tym rozmawiać. Choroba zmienia ludzi, niejednokrotnie ktoś zadowolony z życia, tętniący energią zamienia się w zblazowanego zombie. W powieści jest ukazana choroba Alzheimera, a opis poszczególnych czynności chorej matki bohaterki, pokazuję nam z czym mamy do czynienia. Autorka poprzez świetnie dobrane dialogi, stworzyła postacie bardzo wiarygodne, a mieszając humor z ciężkimi przeżyciami, pozwoliła dowiedzieć się wiele na temat choroby nie wylewając przy tym tony łez. Polecam wszystkim tę książkę, na pewno to nie będzie stracony czas.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę