Nie byłaś grzeczna w tym rokuAudio

0
Recenzje
Wejdź do magicznego świata Anna Langner za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Nie byłaś grzeczna w tym roku
Nie byłaś grzeczna w tym roku
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Dorota jest spokojną dziewczyną, która ledwo wiąże koniec z końcem. Gdy kończy pracę w kawiarni i zrzuca skromny uniform, zaczyna swoje drugie życie. Wieczorami staje się Mademoiselle D. – bohaterką serwisu z seks-kamerkami. Ma oddane grono fanów, przed którymi występuje w kusej bieliźnie, flirtuje, wymienia pikantne wiadomości. Ma jeden warunek: żadnego pokazywania twarzy i spotkań w realu.


Jest jeszcze on – denerwujący i głośny sąsiad z budynku naprzeciwko. Ciągłe imprezy i przechadzające się po jego balkonie pijane dziewczyny działają Dorocie na nerwy. Na pierwszy rzut oka Norbert to nadziany, zarozumiały typ, który lubi się ostro zabawić. On, tak samo jak Dorota, ma jednak swoje drugie oblicze, które skrywa przed całym światem.


Gdy zbliżają się święta, przypadek sprawia, że tych dwoje poznaje się w dość niemiłych okolicznościach. Kilkanaście dni później, mimo sprzeciwu obu stron, los ponownie pcha ich sobie w ramiona. Wygląda na to, że Boże Narodzenie będą musieli spędzić wspólnie. W powietrzu wisi katastrofa, ale kto wie, może uda się jej uniknąć? Przecież w święta wszystko jest możliwe.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 29 października 2020
  • ISBN: 978-83-66718-18-0
  • Lektorzy: Anna Wilk, Janusz German
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Anna Langner "Nie byłaś grzeczna w tym roku" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Nie byłaś grzeczna w tym roku
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę