Ciebie szukamTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nigdy nie przestawaj walczyć o siebie.


Marta całe życie poświęciła rodzinie. Gdy po wielu latach odchodzi od męża, dla którego liczy się tylko alkohol, musi poukładać je na nowo i sama zadbać o przyszłość nastoletniej córki. Kolejne randki tylko utwierdzają kobietę w przekonaniu, że na świecie nie ma już mężczyzn zainteresowanych prawdziwym uczuciem. Na dodatek w rodzinne strony wraca siostra, z którą Marta nie rozmawiała od wielu lat. Czy nudne życie w prowincjonalnym miasteczku może się odmienić?

Kiedy Marta poznaje młodszego od niej Mikołaja, szybko dostrzega, że nigdy nie czuła się tak bezpiecznie. Wydaje się, że znalazła wymarzonego partnera, ale on nagle znika bez śladu, a jego miejsce chciałby zająć ktoś inny… Jednak o tajemniczym Rosjaninie z burzliwą przeszłością trudno zapomnieć. Jak Marta upora się z tęsknotą? I co zrobi, kiedy jej najbliżsi znajdą się w niebezpieczeństwie?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 września 2019
Anna Kasiuk "Ciebie szukam" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Andrea Tomkiewicz
30 kwietnia 2020

Moja pierwsza książka Anny Kasiuk i bardzo pozytywne zaskoczenie. Absolutnie nie jest to męczące romansidło, bo takich nienawidzę! Jest to interesująca i wciągająca pozycja. Przez całą powieść pałałam ogromną sympatią do głównej bohaterki, która postanowiła zawalczyć o swoje szczęście i mino przeciwności losu osiągnąć swój cel. Nigdy nie przestawaj walczyć o siebie… to refleksja, którą wyciągnęłam z tej lektury. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę