Młyn nad Czarnym Potokiem

Tekst
Z serii: Saga małopolska #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Młyn nad Czarnym Potokiem
Młyn nad Czarnym Potokiem
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,85  47,88 
Młyn nad Czarnym Potokiem
Młyn nad Czarnym Potokiem
Audiobook
Czyta Mirella Rogoza-Biel
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Marta - żona wiecznie nieobecnego archeologa oraz mama uroczej, ale chorowitej Uli - powoli przestaje sobie radzić z szarą codziennością. Samotne życie w zatłoczonej Warszawie oraz brak jakichkolwiek perspektyw zawodowych przygnębiają młodą konserwatorkę dzieł sztuki, niemal odbierając jej chęć do życia. Zapowiedź niespodziewanej wizyty amerykańskich krewniaczek stawia ją jednak przed koniecznością udzielenia wsparcia przebojowej siostrze Grażynie oraz matce, która z niejasnych przyczyn obawia się tych odwiedzin. Przygotowując wspólnie z nimi familijne spotkanie, Marta nie tylko zaczyna rozumieć, że powrót do rodzinnego miasteczka był najlepszym wyjściem z sytuacji - odkrywa również, że stary młyn pradziadka przechowywał w ukryciu dawno zapomniane wojenne tajemnice. Czy właśnie tych sekretów obawiała się jej matka, niespokojnie czekając na przylot Amerykanek?

Wciągająca opowieść o szukaniu utraconych marzeń, odzyskiwaniu dawnych przyjaciół i odkrywaniu rodzinnych korzeni toczy się w nieśpiesznym rytmie małego miasteczka, wśród uroczych krajobrazów Małopolski

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 sierpnia 2019
Anna J. Szepielak "Młyn nad Czarnym Potokiem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Młyn nad Czarnym Potokiem
Audiobook
Czyta Mirella Rogoza-Biel
29,95 
Książka należy do serii
«Saga małopolska»
Młyn nad Czarnym Potokiem
Wspomnienia w kolorze sepii
Znów nadejdzie świt
-5%
Aleksandra Sugalska
02 lipca 2020

"Książkę czytało mi się szybko, lekko i bardzo dobrze. Spodobało mi się dość realistyczne przedstawienie problemów, z jakimi spotykają się mężatki i matki. Rodzina głównej bohaterki opisana została plastycznie i z humorem. Jak zwykle u tej autorki staranny język, piękny styl. Anna J. Szepielak snuje swoją opowieść niespiesznie, pozwalając czytelnikowi rozsmakować się w historii serwowanej niczym najlepsze danie według domowej receptury swoich bohaterek.

Chętnie przeczytam kolejną część powieści. Książka uczy, aby rozmawiać z seniorami, bo wraz z ich życiem odejdą też wspomnienia, historia, fakty, tradycje. No i ta ciekawa puenta…"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę